Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-5 hónapos babátoknak saját...

4-5 hónapos babátoknak saját készítésű vagy bébiétel-t adtok? Miért?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
szia 4 és fél hosak vagyunk és általában saját készitésűt adok neki de néha bébiételt is. Frissből a legjobb mert abban sokkal több a vitamin és szeretem neki én meg csinálni
2009. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
itthon mindig saját, mert olcsóbb, útón vagy vendégségben üvegest. és olyanból is üveges amit én nem szeretek készíteni
2009. szept. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyelőre itthon pepecselek.5 hónapos.Kétszer próbáltam üvegeset adni neki,de nekem kellett megennem.A másik kettő is ilyen volt.5 perc alatt előkészítek mindent,utána már csak turmixolni kell.Mellesleg anyagilag sem nagyon bírnám,mert a "kicsim" 4 decit bevág ebédre.

Még annyit,hogy szerencsére van kertünk,eddig csak saját zöldséget,gyümölcsöt kapott.A hús már húzósabb.Azt csak egy helyen merek neki venni.

2009. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajátot, mert most minden idényzöldséget megkapok frissen. Amit lehet, fagyasztok, télen remélem eszi már majd azt, amit mi.
2009. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 hónapos a lányom, általában házit eszik, néha beiktatom az üvegeset, ha mennünk kell valahova akkor azt is megegye. Vagy pl. sütőtökből tízóraira üvegeset, mert még nincs a kertben.
2009. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját készítésűt kap, a bolt annyira sűrű hogy öklendezik tőle.

Ha bele gondolsz, délelőtti gyümi 250 ft ebéd 350 ft uzsira tejpép 200 ft ha boltit adsz, ez egy nap 800 ft, egy hónapban már 24.000.- ft, s csak a kaja, hol van még a pelenka stb.

Itthon mindig akad alma barack körte banán keksz babapiskóta, ebédre 1 krumpli répa cukkíni tök amiből seperc alatt össze lehet neki valamit dobni.

2009. szept. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!