Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van jelentősége, hogy a 4...

Van jelentősége, hogy a 4 hetes babámnál a gyerekorvos kötött izomzatot állapított meg?

Figyelt kérdés
Hozzátette, hogy nem szabad tornáztatni. Kell ezzel foglalkozni vagy kinövi? Érdemes máshol megnézetni? Most megyünk majd 8 hetesen az első ortopédiai vizsgálatra, ill. csípő uh-ra is.

2013. febr. 1. 00:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
36. hétre született.
2013. febr. 1. 01:53
 2/14 anonim ***** válasza:
a mozgásfejlődésére hat majd ki,gyógytotnászhoz el kell vinni majd sztem.de semmi komoly :)
2013. febr. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jav: 5 hetes.. :)


és mikor, hová, Bp-en élek..szeretném minél előbb megnézetni. ?

2013. febr. 1. 02:25
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt az oldalt nézd meg!

2013. febr. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi,közben megtaláltam, mint lehetőséget.

felhívom őket minél előbb.

2013. febr. 1. 03:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi is jártunk/járunk Dévényre, csak ajánlani tudom, hihetetlen eredményeket érnek el....Reméljük Anna néni még sokáig fejleszti a lehetőségeket.

Azért az elég gáz, hogy az orvos azt mondja nem kell tornáztatni.....

2013. febr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az a gáz, hogy az orvos azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, hogy mert hogy koraszülött.
2013. febr. 1. 09:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát én gyorsan lecserélném ezt a gyerekorvost, pont azért kellene fejleszteni, mert koraszülött. A mi dokink ismerve a rendszert, fejlődés neurológia stb., ajánlotta a Dévényes gyógytornászt, hogy mire időpontot kapunk, addigra rendben legyünk: 4 hetesen voltunk először 5 alkalommal rendben voltunk: C-tartása volt és nyaki hipotóniája, rosszul feküdt a pocakomban, túlhordtam. A www.deveny.hu mindenképpen nézd meg és keress egy képzett gyógytornászt! Később ebből még több bajotok is lehet: mozgásfejlődésben.
2013. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Most erőt gyűjtök egy beutalóért, mert azt kérnek a Dévényeseknél. Nem fogom hagyni magam. Agyon dicsérték, aztán csak legyintett. A baba egyébként még nem könyököl, de az sem érdekelte, majd fog: mondta.

Koraszülött..

Ja, hogy mindenre ez a válasz? Nem tudom, hogy nevessek-e vagy sírjak!


Bejelentkeztem a Dévényesekhez, de 2 hónapot kell várni.

Addig menjek egy magánrendelőbe?

Bp-en lakom, ha van ötlet nagyon megköszönném!

Derüljön ki minél előbb, ha van valami, ha nincs, akkor megnyugszom.

Némileg. Mert ezt a gyerekdokit nem értem. :(

2013. febr. 1. 13:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett beutaló a Dévényes gyógytornászhoz. Mondjuk magánban voltunk és Pécsett, de Pesten több ilyen gyógytornász is van a térkép szerint. Ha megteheted, magánba vidd itt 1-2 hetet kell csak várni.
2013. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!