Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a borostyán láncot a...

Ha a borostyán láncot a babámnak nem a nyakába teszem (félek, hogy megfullad tőle), hanem a bokájára, akkor is hatásos?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ott hatásos-e.

Én nagyon féltem attól hogy megfullad tőle, de szerintem nem kell aggódni, nem lesz baja. Az én lányomnak már 5 hónapja a nyakában van, abban is alszik és semmi baja.

2013. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a borostyán lánc a bőrrel érintkezve a bőr melegének hatására párologtat természetes nyugtató illóolajat(már az eredeti persze-a gagyik nem )ez segíthet a babáknak,hogy könnyebben átvészeljék a fogzással járó fájdalmakat,nappal szerintem tedd a nyakába,éjjelre én rátekerném a bokájára,biztos ami biztos...
2013. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ráteheted nyugodtan.

(Az én kislányomnak 4 hónapos kora óta van a nyakában, soha, semmi probléma nem volt vele. Nem hosszú lelógos, nem akadt bele semmibe, nem piszkálja, nem tekergeti.Szemenként csomózott, így ha netán elszakad, max. 1 szem eszik le róla)

2013. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

eszik-esik

bocsánat

2013. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Ugyanannyit ér: vagyis semmit.


"bőr melegének hatására párologtat természetes nyugtató illóolajat"

Ez meg nettó baromság, a borostyánkőből SEMMI sem párolog.


Remek írás a borostyánkőről, a borostyánkő láncról, és a borostyánkősav élettani hatásairól:

[link]

2013. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi lennék,hogy hatásos-e???Én pont most akartam rendelni de sokan mondják,hogy csak pénzkidobás.Egyébként van karlánc belőle amit bokára is lehet tenni.A nyakláncból meg csak akkorát,ami az állán nem megy át.
2013. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Borostyánlánc.hu innen rendelhetsz eredetit és boka vagyis karláncok is vannak
2013. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok információt és választ
2013. febr. 1. 11:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ugyanannyira hatásos.

Sőt, akkor is ugyanannyira hatásos, ha az ágya fölé akasztod, vagy a szekrénybe teszed, vagy esetleg átviszed a szomszédhoz :)

Vagyis semennyire. Placebó :)

2013. febr. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!