Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérem Segitsen már Valaki! a...

Kérem Segitsen már Valaki! a papaverines görcsoldóban tényleg van nyugtató is? Mennyi idő után kezd hatni? és hatásos-e hasfájásra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen van.a apavera mas neven mak...azaz maktea...
2013. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is használtunk papaverines görcsoldót, de nekünk nem volt benne nyugtató. A háziorvos írta fel, hogyan kell kikeverni, és a mi orvosunk rögtön mondta, hogy ő a nyugtató összetevőt soha nem írja bele. Nekünk így is jó volt, és sokáig tudtuk használni, mert nem volt benne nyugtató és a fiam így nem szokott hozzá.
2013. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is használtuk anno 3 éve, és igen, van benne nyugtató, de mi is úgy kértük a patikában, hogy ezt az összetevőt ne tegye bele, ha lehet. Nálunk nem volt hatásos, de nem csak ez, hanem semmi nem segített. Sajnos.
2013. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem hogy azt az összetevőt hogy tudják kivonni belöle mert maga a papaverinnek van görcsoldó és nyugtató hatása ha jól tudom?
2013. jan. 23. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én anno simán felírattam a dokival, ő felírta én kiváltottam egy kúrát SEM csináltam végig a fiammal,és a hasfájását örökre elfújták. Azelőtt hónapokig Infacolt, Espumisant adagoltam neki, ezekből is talán az infacol volt a jobb, aztán a dokinő mondta, hogy van ez a papaverines dolog, ha akarom próbálja ki. Én meg kipróbáltam, és nem bántam meg. Már nem emlékszem, hogyan kellett neki cseppenteni, azt hiszem egyik nap reggel délben este bizonyos mennyiségű cseppet, aztán egYre kevesebbet, én tudom hogy max 3 napig kapta és nem fájt utána a hasa.
2013. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom ezért nem szabad huzamosabb ideig használni.
2013. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!