Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokat ajánlotok...

Milyen játékokat ajánlotok 6-9 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Mi az, amivel egyedül is tud játszani, fejleszti is? Hol tudnék olcsón, nem használt játékokat beszerezni? Kisfiam eléggé unja magát, már mindennel játszik, azzal is, ami nem az övé:) Már tud kúszni, forogni, és kutyázik.

2013. febr. 1. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 8 hónaposak vagyunk.Nagyon szereti kisfiam a zenélős játékokat pl tanulóasztalka vagy most kapott chicco-s húzós tolós játékot amiben lehet labdát és 3 féle kockát dobálni is ha bedobja zenél és villog.Van neki játék laptopja is(nem a bébiknek való)azt azért kapta mert folyamatosan az apukájáét akarta nyomogatni 20-30 perceket is nyomogatja(állat hangokat,különböző tárgyakat tanul vele)Lamaze kocka,csörgők.Fejlesztő plüssök.Kerek karikákat kell felrakni két zsiráf nyakára azt is nagyon szereti.Remélem tudtam ötletet adni.

Nyunyi

2013. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismét nyunyi.Elfelejtettem írni,hogy én rengeteg márkás ,drága játékot turkáltam.Szinte újak.Lefertőtlenítettem kimostam őket.
2013. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

8 hónapos a fiam, a legújabb kedvence egy zenélő doboz, amin állatfigurák vannak, és ha megnyomja, a saját hangját hallatja az állat. Azt vettem észre, hogy azok érdekesek most számára, amit lehet nyomogatni vagy pakolni és zenélnek közben.

Ha nem használt játékokat szeretnél neki olcsón, akkor olyan oldalakat keress, ahol nem Fisher Pricet és társait árulják. Lehet ismeretlen nevű játék is jó, de figyelj arra, hogy nehogy apró darabok legyenek a játékban.

2013. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!