Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiőr vagy légzésfigyelő?...

Bébiőr vagy légzésfigyelő? Nektek mi van?

Figyelt kérdés
Kell mindkettő?Várom a tanácsokat!
2013. febr. 1. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő. Légzésfigyelőt vettem, hiába lesz a babám az ágyunk mellett engem megnyugtat a használata. Bibiőrt pedig kapunk. Az meg azért lesz jó, mert ha a baba alszik és én kimegyek az udvarra mondjuk teregetni, akkor hallom, ha felébred vagy baja van. Szerintem mindkettő hasznos lesz, bár sokan vannak, akik nem használják egyiket sem.
2013. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Jégtánc ***** válasza:
16%
2 fiamnál csak bébiőr volt,lányomnál volt mindkettő,azaz bébiőr még mindig van.Légzésfigyelő csak azért volt mert úgy kaptuk.Nem vettem volna egyébként.Ha túl aggódós vagy akkor legyen mindkettő.
2013. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem. Újszülöttnek légzésfigyelő, mert az bébiőr IS egyben.

Nagyobbnak elég a bébiőr. A bébiőrnek nincs légzésfigyelő funkciója.

2013. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem minden légzésfigyelő bébiőr is egyben, a bébiőrnek kamerája van és látod a babád mit csinál. Mi kis lakásban élünk, így csak légzésfigyelőnk van, kaptuk mi is. Angelcare. Ebből van bébiőrös változat is.
2013. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van légzésfigyelőnk és bébiőrünk is, mindkettő nagyon hasznos, mivel a fiam első perctől kezdve külön szobában alszik.
2013. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk egyik sincs.
2013. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért kamerával elég kevés bébiőr/légzésfigyelő rendelkezik.
2013. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Látom a vélemények megoszlanak.Akkor szerintem keresünk olyan légzésfigyelőt ami bébiőr is egyben.

De pl mikor a baba elkezd sírni mbshogy veszi a levegőt is,akkor a légzésfigyelő nem riaszt?Vagy ay csak akkor ha lassan veszi vagy épp nem vesz levegőt?

2013. febr. 1. 10:01
 9/13 anonim ***** válasza:
A légzésfigyelő akkor riaszt ha kimarad a légzés,egyébként nem.Nem is kell neki riasztania,mert légzésfigyelő!
2013. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi kis lakásban lakunk csak légzésfigyelőnk van! Akkor is riaszt a miénk ha nagyon lássan veszi a levegőt vagy kicsiket! Mármint kijelzős! 0-9 ig. Ha 1 vagy 2 mutat azt már nem veszi rendes értéknek! De nagyon ajánlom a l.figyelőt! Jó babázást!!!!!!!!
2013. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!