Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bébiőrt/légzésfigyelőt...

Milyen bébiőrt/légzésfigyelőt vegyünk? Philips légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nem ismerem, de biztos jó.

Nekünk Angelcare van.

2013. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk már 13 éve philips figyelőnk van megy vagyok elégedve vele
2013. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok nagyon béna, de most rákerestem, hogy milyen lehet a Philips, de egyet sem találtam, csak bébiőrt és monitort :(

Nem tudsz dobni linket? Szívesen összehasonlítottam volna, hogy mit tud, mibe kerül...


Egyébként nekünk is Angelcare (AC301) van, én úgy tudom ez a piacvezető, kórházakban is ezt használják, én megbízom benne.

2013. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Snuza Halo légzésfigyelőnk van, ez egy pelenkára csíptethető mobil légzésfigyelő. Nagyon praktikus volt, főleg az első hónapokban, mert a babám mindenhol aludt, csak a kiságyban nem :) És ezt bárhol rá lehet tenni.

Bébiőr: Summer Slim&Clear, ezzel is nagyon megvagyok elégedve, még a halk nyöszörgést is azonnal meghallom vele, de nem sistereg.

2013. jan. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk BabyControl volt, úgyhogy nem tudok nyilatkozni. :(
2013. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!