Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csöpögésmentes szelepes...

Csöpögésmentes szelepes itatopoharak: másnak is pár használat után elkezd csöpögni?

Figyelt kérdés
Még az is ami addig jónak minősült. Én "rontom" el valahogy, szét mosogatom vagy ahogy szétszedem kilazul? már nem tudom hányadik ilyen pooharunk kezd el csöpögni.van tényleg jó?

#itatópohár #csöpögésmentes
2013. febr. 1. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Avent. Sohasem csöpögött.
2013. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
melyik fajta? Tudsz képet linkelni? Nekem az is csöpögött, bár azt vettem észre h inkább olan mintha a szilikon szelep alá menne a víz, és akkor csöpög. Vagy nem is tudom.
2013. febr. 1. 13:13
 3/11 krisztivan ***** válasza:
Tomee tipee(talán így jó) nem csöpög,csak ha nem nyomom bele rendesen a szelepet.Pedig már 2 éve használja:-))
2013. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is kipróbáltunk vagy 5 félét. Nekem is csöpögött az Avent, tommee tippee-t végül már nem is vettem. Ami nekünk bevált a DM saját márkása. De nem a szilikon, hanem amelyiknek merev a csőre. Ezt most már több mint fél éve használjuk és még mindig nincs vele gond. Az ára sem horror.
2013. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ami jónak tűnik az a tommee tippee, és a müller sajátmárkása. csak az utóbbit többször kibőkte a szilikon csőrnél. :(

A kemény csőrűből nem tud inni, abból volt disney-s, de az is csöpög.

vagy állandóan rosszat fogok ki...

2013. febr. 1. 13:41
 6/11 Golan Trevize ***** válasza:

Aventet vettünk, lassan 8 hónapja használják.

Ha rendesen össze van rakva, nem csöpög, maximum az, ami a szívókában maradt. Ha csak kicsit is lazábban van összenyomva, vagy nincs rendesen rátekerve a teteje, akkor ömlik.

Mindegyikben cseréltünk már egyszer szívókét szeleppel, de elhasználódás, és nem csöpögés miatt.

2013. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a Nuby szilikonos csöpögésmentes vált be nagyon ,rossmannban vettem.
2013. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szintén nuby szilikoncsőrű vállt be nekünk én is rengeteg fajtát dobáltam már ki!A dm -ben vettük és saját márkás,de a nuby forgalmazza!
2013. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam már szinte mindegyiket. Az Avent volt a legrosszabb, abból csöpögött állandóan a gyerekek orrába az innivaló.

A második gyermekemnél a Tesco-s Disney márkájú kemény csőrös jött be, egy hibája van csak, mégpedig, hogy nincs teteje, így ha elmentek otthonról, akkor nem a legjobb. A másik a Tommee Tippee, én erre esküszöm, nem csöpög egyáltalán, viszonylag elfogadható az ára, és még szép is.

2013. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Két különböző Avent-ünk van, mindkettő csöpög:(


Viszont a Nuk szilikonos Micimackós nem csöpög (igaz, horror volt az ára).

2013. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!