Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre cardin 682 babakocsi?...

Pierre cardin 682 babakocsi? Elégedettek vagytok vele, van valami hibája ami használat közben derült ki?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen volt, nagyon szerettem, nem volt vele semmi bajom. 3 gyereket kiszolgált, az egyik nem az enyém volt, hanem kaptuk - tehát már akkor is használtan, és utána tök jó állapotban adtuk tovább mi is 2 gyerkőc után!
2012. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mármint a babkocsit kaptuk, nem a gyereket. :)

Bocsi kicsit hülyén fogalmaztam. :)


A lényeg hogy jó babakocsi, nekünk az volt!

2012. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Remek kocsi, jól használható - ha kicsi a babád. Az enyémek gyakorlatilag azonnal kinőtték. :-( Imádtam pedig, jó tolni, könnyű összecsukni stb.... A legújabb P.C. modellekben már figyeltek a méretre is, ha most kéne vennem, lehet megint azt vennék, mert így, hogy nagyobb lett, már nekünk is jó lenne.
2012. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most néztem én is boltban, és a többi kocsival összehasonlítva kicsinek,szűknek találtam. Elég nagy baba volt az első csemetém is, a doki most azt modnta, 4 kg körül várható a kistesó!!!Hát nem tudom...
2012. máj. 25. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem. A többi kocsimhoz képest nehezen fordult, és minden kis hukliban elakadt... Hamar túladtam rajta.
2012. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, akkor tényleg egy nagyobb kocsit kellene választani, ha nagynak ígérkezik a lurkó, az én fiam a chicco mózest is 5 hónaposan kinőtte, pedig szerintem az a nem a kis mózesek közé tartozik :)

Jó babázást!!!! :)

2012. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csörög csattog...
2012. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!