Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor öltöztetitek át a...

Hányszor öltöztetitek át a csecsemőtöket egy nap? Estére külön ruhát kap? És azt minden nap cserélitek? És minden használat után kimossátok őket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Estére külön ruhát, igen, amit épp kineveztem pizsiruginak.

A rugit nem cseréltem mindennap, ha nem lett foltos, éjszakára ugyanazt visszaadtam, én úgy gondolkodtam, h a gyereknek az alsónemű a body, azt cseréltem.

Amikor már mászott, akkor naponta 20 húszszor is cseréltem rucit:)

Amikor kisebb volt, akkor öltöztettem, ha kimentünk, ha hazaértünk, és ha szükséges volt :)

2012. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabszem ***** válasza:
100%
Bodyt mindig cserélem, de amig 1-2 hós volt addig úgy csináltam, hogy fürdés után kapott tiszta rugit és másnap is az volt rajta, kivéve ha pisis, kakis, koszos lett.
2012. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz.

Csak azért öltöztettem mindig át este, h legyen úgymond esti szertartás, pizsibe öltöztetés, és azért öltöztettem át reggel, h legyen úgymond nappali öltözete is.

2012. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Míg kicsi volt(nem mászott), esti fürdés után friss rugit kapott és ha éjjel nem volt baleset és nem izzadt bele, akkor másnap abban volt. Mióta kúszik-mászik és próbálkozik az önálló evéssel, szinte minden kaja után legalább a felsőt cserélni kell rajta. Itthon kényelmesebb mászós cuccban van, tehát ha séta jön, ismét átöltözés és persze most már kabát, harisnya, bélelt nadrág kintre. Tehát most már sokszor öltözünk, utálja is rendesen a macerát :D Ja és ami egyszer már volt rajta az mosós, kivéve ha csak a séta erejéig volt rajta és nem szálltunk ki a kocsiból, vagyis nem lett koszos.
2012. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!