Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám ilyen aluszék...

Csak az én babám ilyen aluszékony tegnap óta?

Figyelt kérdés

10 hónapos és még kétszer szokott aludni de egyik sem hoszabb egy óránál, sőt inkáb kevesebb szokott lenni.

Erre tegnap meg mint aki be van "kábitózva" , mindig aludna. Most is már vagy 2 órája alszik.



2013. febr. 1. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Enyém is. Tegnap nem, de ma sokat alszik, igen
2013. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy az enyém nyűgös a front miatt, a Tiédet lehet épp inkább elnyomja :).
2013. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem alszik többet fél óránál,tegnap 3 órát aludt,most másfél órája alszik. VÉGRE :)))
2013. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a front egyébként engem is megvisel, gondolom mást is. Tegnap ugy keltem mint akit össze-vissza vertek.
2013. febr. 1. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon irigylem azokat akiknek sokat alszik a babájuk.Az enyém nem hajlandó most is alig tudtam elaltatni fél óra alatt 2szer kelt fel,és este is éjfélkor aludt el,ma reggel már hatkor fent volt.De nálunk fogzás is megy már egy hónapja és fog még sehol:(Már teljesen kivagyok.
2013. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet egyszerre sok jön neki.Mi is most vagyunk tul 1,5 hónapos óránkénti keléssel. Egyszerre 6 fog jött. És most megint jönnek a szemfogak.
2013. febr. 1. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!