Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet választanátok?...

Melyik nevet választanátok? Boglárka, Zsófia, Fanni?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm babát vár és ezt a három nevet választották ki a férjével. Azt mondta, mivel én leszek a kicsi keresztanyukája, hogy válasszam ki ezek közül, melyiket adják a babának. Nekem amúgy mindegyik tetszik, ezért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is! :) A vezetéknévhez mindegyik nagyon jól illik.
2013. febr. 1. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Bár mindhárom nagyon gyakori, én a Zsófiát adnám. Legjobban az tetszik.
2013. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
hát Nekem a Boglárka tetszik legjobban de én is olyan nevet adtam lányomnak aminek a becézése is tetszik és a Bogi nagyon szép :).
2013. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Ó... a Zsófia ZsóFIKA becézet miatt nekem eleve kiesik, a Boglárka nevet nagyon utálom...a Fanni meg egy kutyanév számomra . Ha nagyon muszáj ezek közül a Zsófiát választanám.
2013. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Vezetéknév?
2013. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Boglárka
2013. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a Fanni tetszik ezek közül.
2013. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Boglárka semleges,de annyira nem tetszik.Kicsit kemény hangzású nekem,egy felnőtthöz annyira nem tudom elképzelni.Ettől függetlenül a Bogi becézés aranyos:)


Fanni tetszik annyira,hogy a lányunknak is adhattam volna,de mélyen belegondolva,már nem annyira jó.Felnőttnek a Boglárkához hasonlóan nem tudom elképzelni,és angolul nagyon csúnyát jelent.


Zsófia tetszik.A három közül ezt választanám,komoly nőies név,lehet becézni.

2013. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Fanni vagy Zsófi.
2013. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a Zsófiát választanám. Nálam ez is sanszos volt, amikor még nem tudtuk, hogy kisfiunk lesz. Nem Zsófikának kell becézni, hanem Zsófinak. Szerintem nagyon szép név.
2013. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a Zsófiát adnám, lánykámat is így hívják! Becézésnek pedig szigorúan Zsófi! Mi először csak Zsófiként szerettük volna anyakönyveztetni, de mivel azt fogják akkor tovább becézni (zsófika) így maradt a Zsófia!
2013. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!