Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyiket valasztanatok...

Ti melyiket valasztanatok ezek kozul elso szulinapra kislanynak?

Figyelt kérdés

Baratnom egy eves kislanyanak szeretnek szulinapi ajandekot kuldeni . Ezek kozul gondoltam valamelyikre csak nem tudom, hogy pl. a jatekokat rejto doboz nem-e tul babas mar neki? Imad pakolni. Vajon a szinek szortirozasa nem korai meg szerintetek? A lego duplora azt irtak mar tobben, hogy meg korai igy arrol lemondtam.


Az egyik egy doboz amibe jatekok vannak elrejteve es lehet pakolni:


[link]


A masik szin szortirozo dobozkak (nem emlekszem, hogy ennyi idosen mar erdeklik oket a szinek vagy sem):


[link]


Allatka csomag:


[link]


Szin szortirozo hernyo:


[link]


Koszonok minen tanacsot vagy otletet


2012. dec. 11. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
mind aranyos:-) de ha azt nézzük, hogy egy egy éves kicsi lányka inkább szeret pakolni, mint színeket illeszteni(ami nyilván ilyen korban még nem nagyon megy), akkor én az első játékot venném:-) a hernyó is aranyos, nagy, színes dolog lehet még neki :-)
2012. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De szuper játékok! :) Szerintem bármelyik jó választás. Talán az első a legjobb, de nekem mindegyik nagyon tetszik.
2012. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elsőt!

Hol lehet ilyet kapni?

2012. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vagy az elsőt, vagy a hernyót választanám. Nagyon aranyosak. :)
2012. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A dobozt venném meg, amibe játékok vannak és lehet pakolni. Az állatos csomag is jó, de ahhoz még kicsi.
2012. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2. és az állatkás tetszik a legjobban.
2012. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat. A dobozt fogom megvenni neki. :)

Kedves harmadik mi Angliaban elunk de a jatekok gyartoja: "lakeshore" roviden "lake" ugyhogy lehet otthon is van ilyen termek, nem tudom, eredetlieg Amerikai ceg. Azert akartam mindenkeppen ettol a gyartotol mert a kisfiamnak vettem par honappal ezelott egy ABC szettet es kuldtek most postan egy 30%-os kedvezmeny kupont ajandekba karacsonyra amit fel tudok hasznalni. Gondoltam akkor felhasznalom a baratnom kislanyanak. Koszi megegyszer a segitseget mindenkinek.

2012. dec. 11. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!