Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor jelentek meg a...

Kinek mikor jelentek meg a femurfejben a csontmagvak? 4 hónaposan még nem voltak, ma voltunk vissza,5,5 hósan és még most sincs! Másnak mikor jelent meg.2 hónap múlva kell megint menni? Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


ajjaj... ez csak nekem nem volt világos??

2009. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugyanez a problémátok?
2009. szept. 3. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:
húha,én sem értem.pontosan leírnád nekünk,hogy mi is az amit írtál.?köszi
2009. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak a 2 hónapos vizsgálaton már volt cssontmagja.
2009. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szóval. voltunk a 4 hónapos csípőszűrés,és minden rendben volt. elküldtek röntgenre,és ott kiderült,hogy a csontmagvak még nincsenek kifejlődve. ma voltunk vissza,és még most sem. a doki elmondása szerint ez nem probléma,mert ez olyan mint a fog. kinek mikor bújik ki. és csak érdeklődés szinten kérdezem,hogy kinek mikor jelentek meg? és hogy más is járt-e hasonló cipőben?
2009. szept. 3. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia mi pont ma voltunk 3hónapsaok leszünk 6-án és nekünk is minden rendben van.
2009. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 3 hónaposan voltunk, és nekünk sem volt csontmag.Nekem is azt mondták, hogy olyan mint a fog.

Én nem aggódok ezen.

Nem mondták mi lehet a következménye, ha nem feljődik ki?

2009. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szia!

azt mondta a doki,hogy olyan nincs,hogy nem fejlődik ki. csak kíváncsi vagyok,hogy másnak is van-e,hogy ilyen korba még nincs!!!

2009. szept. 4. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!