Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ilyen nehéz ez a 15....

Tényleg ilyen nehéz ez a 15. hónap?

Figyelt kérdés

Kislányom nem marad meg a babakocsiba, vagy feláll benne vagy hisztizik. Boltba sem tudok vele menni, mert nem marad a b.kocsiba , de ha kiveszem meg pakol és mindent leszed a polcról. Öltöztetni sem nagyon tudom, mert nem hadja magát, vergődik, elszalad, hisztizik.

Enni sem nagyom akar mostanában, inkább csak cicizik, vagy válogat, de már teljesen kikészít....


2011. okt. 17. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Kábé az én lányom is ilyen. 27-én lesz 15 hónapos. Ha öltöztetem, néha nem árt, ha legalább egy valaki még besegít.:D Boltban nem bírja sokáig. Ma pl duriban néztem neki ruhát, ki kellett vennem a babakocsiból, mert annyira teli volt a bolt, hogy nem vihettem be a babakocsit. Mázlim volt, mert az eladó ráért, így ő játszott a lányommal, amíg én dúrtam:D Másképp 3 percet töltöttünk volna csak a boltban, mert utána nem bírtam volna hallgatni, ahogy üvölt:D Ez ilyen, most még egy darabig ilyenek lesznek, aztán...rosszabb lesz:D
2011. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fiam 17 hónapos, és még mindíg ilyen:-D de már elértük, azt hogy kézen fogva jöjjön, ha olyan helyen vagyunk. Boltba ő is pakol, de erre van egy jó megoldás(nálunk) kap feladatot, ő teszi a dolgokat a kosárba, plusz ő pakol fel a kasszánál a szalagra, mert különben nem tudnék fizetni. Bevásárlás inkább 2 emberes meló nálunk:-) evéssel nincs gond, akkor ha ő ehet...gondolhatjátok:-) partedlit nem viseli el, így több mára játszós ruha, mint az utcai:-)ha olyan kedve van a pelenkázást sem vírja:-) lesz ez még rosszabb is:-), ja és ha valamit nem szabad, rittig azt csinálja, mintha elfelejtett volna mindent, amit már megtanult(konektor, madzagok...):-)
2011. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dettó!

És már legalább 3 hónapja tart! :D

Kitartás!!!

2011. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mikor 15 hónapos volt a lányom azt hittem az elmeosztályon kötök ki. Még visszagondolni is rossz. Olyan 2 éves múlt mikor elmúlt róla a hiszti és most 2 és fél évesen mintha 2 különböző gyerekről beszélnék.

Ha csak tehettem lepasszoltam mert örültem hogy nincs velem, tudom nagyon durván hangzik de így van. Nem sokszor tudtam lepasszolni vagy 2 havonta olyan 2 napot max, ha valami dolgunk volt apával.

Most meg már nincs szíven itthon hagyni mert élvezet vele lenni. de komolyan

Na szóval olyan fél éve már nagyon jó, de kezdhetem elölről 15 hetes kismama vagyok :D

2011. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is sokszor áll a bál. Hisztizik a pelenkázás miatt, vásárolni se tudtunk vele, mert mindig ki akart mászni a bevásárlókocsiból, aztán ha kiszedtük, akkor meg utána kellett szaladgálni, majd mikor mentünk a pénztárhoz, és vissza akartuk tenni, akkor meg nagy volt a balhé. Tiszta égő volt már, egyre durvábban ellenállt, miközben láttuk, hogy hasonló koru gyerek meg szépen elücsörög benne. Úgyhogy az volt az utoldó alkalom, hogy kivettük, mostmár megszokta, hogy mikor vásárolunk ott kell ülnie. Az a baj, hogyha hisztizik ilyen dolog miatt, és engedsz neki, akkor még inkább rászokik, és csak durvul a helyzet. Nyáron küszködtünk az etetéssel is, szinte semmit nem akart enni a krémtúrón, joghurton, tápszeren kívül, de hál istennek már ezen is túl vagyunk és mostmár újra kis zabagép lett. :)

A pelenkázás és öltöztetés viszont még mindig problémás. Pedig már 18 hónapos. Úgyhogy nem vagy egyedül. :)

2011. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi gond. Csüng rajtam, de azt már kezdem megszokni. 5 napja múlt el 15 hónapos. No, van hiszti, ha nem kapja a kezébe, amit kinézett magának, de adok neki valami mást, és pillanat alatt vált. Akkor én szerencsés vagyok??? :)
2011. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hááát, azért ne nagyon örülj még (előre)! :-)))
2011. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
üdv a csapatban :) szerintem a diliházban nyugodtabb lennék :)
2011. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lányom 10 hónapos... s kicsit hisztizős... Előre félek mi vár még rám... Jesszus... Én is a diliházban kötök majd ki!!!

Kitartás minden anyukának!!!

2011. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!