Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítséget szeretnék! Mi a...

Segítséget szeretnék! Mi a napi rendje 11 hetes babátoknak? Utolsó etetés? Mennyit van fent?

Figyelt kérdés
Az én babám nagyon hisztis napközben,még nem tudja lekötni magát,ez normális?sokat sír
2009. szept. 3. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom hogy normális-e de mi is igy vagyunk ezzel. Az enyém 10 hetes. Napközben evés után máris elkezd sirni, ha beszélek hozzá vagy ha játszok vele egy-két percig leköti aztán újra elkezd sirni. Az se jó ha lát engem. Ha felveszem és járkálok vele akkor nézelődik és csendben van, de hamar elfárad a derekam a cipeléstől. Aludni is nagyon nehezen alszik el napközben, kapálózik állandóan és ezzel behergeli magát. Az este sem egyszerü, 8 körül eszik, de eltart 10-11-ig is mire végre elalszik. Akkor is csak úgy ha az apja eldajkálja.
2009. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már 12 hetes.Reggel 8-9között ébred eszik pelsuscsere és játszunk vagy sétálunk és közben bevásárolunk.Utána alszik és megint csak aszik.Délután már nem alszik sokat rengetegett játszunk szereti ha éneklek neki és a játszoszönyeget is.Este félnyorckor fürdés elött megmasszírozom,játszunk egy picit és sokáig pancsol.Majd olyan 9körül alszik is.Mi is sokáig fent voltunk volt,hogy még éjfélkor semm nagyon akkar aludni de enek már vége,nem tudom miért de mostmár elalszik az esti etetés után reggel 4-ig.Utána szopi és alszik megint.
2009. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem tudja lekötni magát, akkor kösd le te! Foglalkozz vele sokat és fáraszd ki. Én is ezt teszem. Tegnap volt 3 hónapos a kisfiam.

Ébredünk, pelus csere, eszik, leteszem a nagy ágyra fölé hajolok, énekelek, mondókázok, plüssökkel játszogatunk. Hasra teszem, hogy tornázzon, kinyomja magát és ebben elfárad. Ha van kedve körbe sétálunk a lakásban, mindenhova benézünk, ez a fürdő, ez a konyha... stb... Addig-addig fárasztgatom, míg nyöszörögve kéri, hogy aludhasson végre.

Van egy jó könyv: Anya taníts engem! Nagyon jó dolgokat írnak le benne, érdemes elolvasni.

(Megvan, de tudok egy linket is, ahonnan letölthető, ha érdekel!)

2009. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia ! Kőszike érdekelne a könyv!megkérlek elküldöd?üdv
2009. szept. 4. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!