Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegso elkeseredesemben irok....

Vegso elkeseredesemben irok. Ti adnatok a babatoknak a helyemben?

Figyelt kérdés
1 honapos a babam, nagyon fasfajos sokat szenvedunk. probaltunk mar mindent lazmerozes ez valamennyire segitett de mindig nem lazmerozhetem. espumisant. infacolt. coliefet stb. egyik sem valt be igazan. anyukam ajanlotta az edeskomeny teat. adjak a babamnak? megprobaljuk? hanyszor lehet egy nap adni es mennyit ha adok? baja nem lehet tole ugye? illetve meg egy kerdesem van. ebbe belecseppenthetem az espomisant?
2013. febr. 2. 13:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Szopizik!?
2013. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
NYugodtan adhatsz neki, ártani nem árt.
2013. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%

én nem adnám a gyerekemnek, mert én ettem köménymagoslevest, a gyerekem az anyatejjel megkapta, hát nagyon megtekerte szerencsétlent, olyan ordítás volt és nem alvás, mint előtte és utána sosem.Így én amíg szoptatok nem eszek ilyet és nem is adok a gyereknek.

De ugye minden baba más, lehet nektek beválik.


Amúgy az infacolt én 2 hétig adtam folyamatosan minden szopi előtt, mire használni kezdett, már kezdtem lemondani róla....

2013. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igen anyatejes, es szopizik, fejtem mostanaba sokszor hogy bele tudjam tenni a cseppeket viszont cumisuvegbol nagyon nehezen fogadja el, cumizni sem cumizik.
2013. febr. 2. 14:03
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

èdes kömény nem egyenlö a köménnyel.

Az édsköménynek nem a magját hanem a gomúját csinálják meg.

èn németországban élek itt alap a babáknak ez a tea, ezt még a korházban is ajánlják itt a doki elöször ezt ajánlja és csak azután az infacolt.

lehet kapni szerintem dm-ben 2 hetes kortol.

2013. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hasfájós babámnál én is kipróbáltam mindent, így az édeskömény teát is.

Nagyon enyhére főzve.

Hát szegény babám...úgy ordított tőle, hogy olyat még életemben nem láttam. Pedig enyhe volt és keveset is kapott belőle (kb. 2 hónapos volt ekkor).

Valakinek biztos segít, de valakinél rosszabb lesz tőle...


Én hasfájásra csak türelmet tudok ajánlani.

2013. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
én adtam neki, egy filtert 1 deci vízhez, amit kimondottan babáknak ajánlottak, DM-es volt. Hát pelenkacserénél keresztülfosta a szobát, de komolyan. Rengeteg kakát és levegőt kirobbantott, utána megkönnyebbült. Szóval ha megindítja nála a gázokat, ne emeld fel a lábát pelenkacserénél, mert pucolhatod a szőnyeget...Inkább hígabban add neki, mint ahogy írják. Cukrot nem raktam bele. Nem lesz tőle baja, két hetes kortól adható. Az infacol nálunk sem segített. Viszont ha hason aludt, könnyebb volt neki.
2013. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
esetleg cukros kamillás tea: 1 dl vízbe egy kiskanál cukor majd kamillafilterbe belemártani
2013. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Lehet az érkezése én kellene változtatni!!!

Amit eszel, az kapja a baba is!

Ha olyat eszem ami puffaszt, akkor fáj a hasa, semmi sem hat!

Próbáld ki, reggelire 2 szelet kenyér, felvágott, tea.

Ebéd húsleves, rántott hús burgonya püré, sült hús burgonya, agy tészta, vág rizs. Vacsira megint csak szendvics, vagy ami az ebéd volt!

3 napig ezeket edd, és meglátod attól fáj-e a hasa, amit eszel!

Semmi zöldség, semmi főzelék, a karfiol, zöldbab, borsó, kelkápOszta, kukorica... Ezek mindd puffasztanak! Semmi zöldséges leves.

Semmi nyers zöldség, semmi gyümölcs, mert az meg savas.

Tejtermékekkel is óvatosan.

2013. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem baj ha nem cumizik cumisüvegezik (legalább nem kell majd leszoktatni róla :-)


-nem csak a baba hanem te is idd az édeskömény teát

-tornáztasd a babát (lábacskát a hasához egészen majd vissza nekem jókat pukizott tőle)

-masszírozd a pocakját rendesen , órajárással ellentétesen

-ha kell 10-20 percig is büfiztesd

-tedd sokat hasra

-vedd fel sokszor 5-10 percre hátha akkor jön még egy kis büfi

-ne várd meg h éhes legyen és kiabáljon érte mert akkor hajlamosabban mohon sok levegőt nyelve enni

-próbáld meg az alva szopit mikor félálomba van vedd fel óvatosan és tedd mellre akkor lassan esznek és nem nyelnek sok levegőt

- evés után mindig várj pár percet h összegyuljön a pocakban a levegő akkor könnyebben kibüfizi


gyógyszer csak ha már tényleg semmi nem segít

2013. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!