Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú cipőt, szandált...

Milyen márkájú cipőt, szandált ajánlanak a babának, amikor járni kezd? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Supertfit vagy esetleg richter ezek azok amik tényleg megfelelnek egy kisgyerek lábának.
2013. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az elefántosat vagy a siesta cipőt igaz egy kicsit húzós az ára de nagyon jó
2013. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Superfit vagy Richter.

De szerintem nagyon jók a Bopy cipők is, ha nem túl széles, duci a babád lábfeje. (utóbbit én a Brendonban láttam)

2013. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy látom, hogy a Richter és a Superfit is kapható a Brendonban, úgyhogy ezek közül fogunk válogatni, úgyis odajárunk vásárolni általában.

Ezen nem szeretnék spórolni, mert ez szerintem is nagyon fontos.


Ugye jól emlékszem, hogy magasszárút ajánlanak, hogy fogja a bokáját?

Tavasszal lesz majd aktuális a dolog, mert még csak kapaszkodva lépeget a cicám itthon...úgyhogy csak fel akarom mérni a terepet...

2013. febr. 2. 22:20
 5/9 A kérdező kommentje:

Jah, és még egy kérdés, szandálból jól emlékszem, hogy azt mondják, olyat kellene venni, ami zárt elől-hátul???

Kitolás, ha így van, olyan szépek vannak, amiknek nincs orruk :((

2013. febr. 2. 22:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, cipőből és szandiból is az a jó, ami fogja, tartja a bokáját.

Szandiból pedig azért praktikusabb a zárt orrú, mert ha elesik, felbukik..., akkor nem sérül a pici lábujja. :)

2013. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen ezek vannak a brendonban is. De én inkább a Kukucskát ajánlom nagyobb a választék superfitből.

Igen mindenképpen magas szárú kell, de a superfit és richter baba szandálok mind ilyenek.

2013. febr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, ez a bolt pár utcányira van tőlünk, úgyhogy biztos benézünk majd :)


Köszönöm a segítségeteket, mentek a zöld kezek!

2013. febr. 3. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Én nagyon szeretem, pedig alapvetően én is a brendonban vásárolom a cuccait, de ott superfit cipőből nincs akkor választék.
2013. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!