Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt eddig jól...

Miért csinálja ezt eddig jól evő babám?

Figyelt kérdés

10 hónapos.Eddig olyan szépen evett,mint ahogy az meg van írva.Mindent,nem válogatott.Most a héten beteg volt szegényke,hányást elkapta a nagyobbtól.Azóta egyálltalán nem eszik.Örülök ha napi 3x szopizik egy pöttyet.

Darabosat sem akar enni,állandóan kilöködi a kis nyelvével meg kezével,pedig már szépen ette a kekszet,kenyeret...6foga van,nem olyan rég jöttek ki neki szinte egyszerre,úgyhogy korábban nem is tudtam volna bevezetni neki a darabosat.Most viszont a pépes sem kell neki,azt is kiköpködi.

A betegség miatt van még?Fog még szépen enni?Vissza is fogyott :( Miket próbáljak neki?

Köszönöm!


2013. febr. 3. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A hányás rossz emlék neki, idő kell, amíg elfelejti és megszokja, hogy már a pocak sem fáj.

Én is ezzel küzdök, az enyémnek hasmenése van/volt, fájt is a pocakja mellé és azóta semmit nem akar enni.

Tudom, hogy nehéz, de türelmesnek kell lenni és biztosan fog még szépen enni!

2013. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!