Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig a babám napi 3,4,5...

Olgika0314 kérdése:

Eddig a babám napi 3,4,5 alkalommal is kakilt, de másfél napja nem kakilt. Előtte is csinálta ezt, majd egybe kijött az egész. A pellus nagyon tele volt. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Csak szopizik és 6 hetes... Akivel volt hasonló mi lehetett a baj??? Pukizni szokott nem is keveset, de viszont azt tapasztalom, hogy kétszer annyit pisil... De miért??? ?? A védőnőmnek jelezzek?? De amennyit foglalkozik... Szerintem emiatt nyügis is. Mit tehetek? Várom és előre is köszönöm a választ!(első baba)

2013. jan. 29. 04:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet valami olyat ettél, ami székletfogó és ez a tejen keresztül 'átment'. Majd
2013. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

folytatom... Majd kijön :)

Nálunk is volt, hogy napi többször kakilt, de volt, hogy 3 napig nem. Semmi baj, lesznek még ilyen napok :)

2013. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyatejes babánál teljesen normális, ha akár napokig nincs kaka. Az oka nagyon egyszerű: az anyatej kiválóan emészthető, így jelen esetben az egész mennyiséget feldolgozza a kis szervezete.

Igény szerint szoptatod, ugye?


Azért kérdezem, mert szerintem ez növekedési ugrás most, ilyenkor sűrűbben kérezkednek cicire, hogy "beállítsák" a megnövekedett igényükhöz a tejmennyiséget.


Pár nap és elmúlik a nyűgi, a kaka miatt pedig ne aggódj :)

2013. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.. köszönöm a válaszokat csak megíjedtem... de milyen ételek állíthatják meg a székletét? mert én naponta kivégzek egy kg-os jogobellát, tényleg sok tejet iszok, plusz bubi mentes víz min napi 3-4 liter... csapvizet nem iszom az baj? vagy pedig, hogy míg terhes voltam vele nem tudtam megenni a bolgna-it.. és azt ettem... mert zsíros plusz tészta... tejkiütést vélek felfedezni a kis arcán, hajnál vigyem a gyermekorvoshoz vagy sem, mert magától... nem kérdezem a védőnőmet, mert normálatlan tegnap volt látogatni, a baba apukája volt itthon a babával, az apuka svájci magyarul pár szót, amit hall tőlem... a lényeg jött... itthagyott egy üzenetet.. és ment...se telefon semmi... igen igény szerint, mert sztem emiatt nem akart a kórházba szopizni "3 óra"... jelzi ő szerintem... Szerintetek a sok pisi miatt váltsak pellust? mert most narancssárga Pampers-t használok
2013. jan. 30. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!