Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honapos kisfiam mindent...

10 honapos kisfiam mindent lefejel szandekosan, ez normalis?

Figyelt kérdés

Par napja kezdte ezt az oruletet, hogy mindent lefejel. Nagyon aranyos mert vigyorog kozben, meg lathatoan tetszik neki, na de miert csinalja???

Volt ugy hogy odajon hozzam es szimplan lefejel. Amiota jon megy a lakasban, lepeget, sokszor olyan dolgokat fejel le mint pl. ajto, konyhaszekreny, ulogarnitura szele meg minden amit eler.

Volt masnal is igy, mikorra novi ki??


2013. febr. 3. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Jéé ugyan ezt csinálja az én kislányom is.:) Van, hogy leül a szekrény mellé háttal és üti a fejét hátra.Közbe mosolyog.Lehet, hogy hülyeség, de a minap hallottam a tv-ben, hogy a kos csillagjegy szülöttjei szeretik beütni a fejüket, meg, hogy fejjel támadnak :D Néztem nagyokat hogy az én 10 hónapos KOS kislányom pont ezt csinálja..Kisfiad is kos igaz??
2013. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jégtánc ***** válasza:
Normális,életkori sajátosság.
2013. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jégtánc ***** válasza:
jah egyik gyerekem sem kos:) Nem hinném h attól függ:)
2013. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kisfiam halak jegyu, szoval szerintem a csillagjegyhez nincs koze. De azert erdekes :)
2013. febr. 3. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónapos kisfiam is ezt csinálja. :-) Szekrény elé ül és mosolyogva ütögeti a fejét a szekrénybe. Az ágyon pedig oda mászik a falhoz, feláll és homlokkal lefejeli (nem erősen) majd a falhoz tartva a homlokát, lefelé tolja a fejét! Ja és Kos a csillagjegye! :-)
2013. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!