Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális dolog, hogy...

Mennyire normális dolog, hogy úgy bealszik egy kettő hetes baba, hogy csak hidegvízzel tudom felkelteni?

Figyelt kérdés
Ma volt élete második nagyobb útja autóval 25km. lehet ez is közrejátszott. Szóval cirógattuk, simogattuk, telefonnal zenéltünk neki de nem ébredt fel. Lefröcsköltem az arcát hidegvízzel így sikerült felkelteni.
2013. febr. 1. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mennyit aludt,hogy ébreszteni kellett?
2013. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs besárgulva? nem is volt?
2013. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mennyit aludt szegény gyerek hogy ilyen eszközhöz kellett folyamodni? meg miért ne aludhatna? az én babám 2 hetesen volt hogy 4 és fél órát aludt egyhuzamban... nem volt vele semmi baj. :\
2013. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hány óra után keltetted?

Én csak a legelején keltettem a lányomat, mert sárga volt, és szopira fel kellett őt keltenem.

De amúgy nem keltettem őt utána. Ha aludt, hát aludt, örültem neki.

Amúgy meg igen...a kicsi babák úgy tudnak aludni, hogy csak na. Nem zavarja őket semmi és senki.

2013. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Három hetes most. Picit be volt sárgulva. Négy órát aludt kb.
2013. febr. 1. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm szoptatta a babát. Be volt sárgulva egy kicsit, és egyik nap ők sem tudták felkelteni.Mentőt hívtak.Arra kelt fel, hogy megszúrták. Kiderült, hogy nem evett eleget a ciciből, és annyi energiát vesztett, hogy nem bírt feleszmélni.
2013. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolta a védőnőm, hogy 3 óránál tovább nagyon ne hagyjam aludni a pár hetes babámat, mert leeshet a vércukorszintje!
2013. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Ébreszteni csak akkor kell ha be van sárgulva és már több mint 4 órája alszik, egyébként ha nincs besárgulva és általában eszik rendesen, akkor föl fog kelni, ne aggódj. Használd inkább ki ezt az időt, mert kb 1 hét van addig hogy hasfájós legyen, ha az lesz, akkor pedig vissza fogod sírni ezt mert nem igazán fog éjjel se rendesen aludni...
2013. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Ja most látom hogy közben írtál hogy sárga is és 4 órát is aludt, hát akkor ez van, akkor tényleg jogos az ébresztés... az első 2-3 hétben lehet emiatt aluszéknyoabb, később ez változni fog.
2013. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-esnek mondanám, hogy nekem is ezt mondta a védőnőm (sárga volt a babám), hogy 3 óránként ébresztem, majd az 1 hós kontrollon meg lecseszett, hogy már igazán hagyhatnám 4 órát is aludni...

:))


Azóta én nem keltem, kel, amikor ő akar, amikor éhes lesz.

Amikor ébresztettem, mindig sokkal nyűgösebb volt, azóta sokkal jobb a helyzet.


Hú, ez dúrva, hogy mentőt kellett hívni, mert nem ébredt a baba... :S

2013. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!