Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dada vagy dm-es, rossmanos...

Dada vagy dm-es, rossmanos pelenka? Melyik milyen vastag?

Figyelt kérdés
Hasonló árban vannak, illetve a dm-es kuponnal 3200 a 100 db, a DADA pedig 39 ft körül van. Melyik milyen? A pamperst használta eddig, mindig kaptunk, mostmár lassan elfogy. Drágállom érte az árát, ezért váltunk. De a liberorol pl tudom,hogy vastagabb mint a pempi...
2013. febr. 3. 17:05
1 2
 1/11 Jégtánc ***** válasza:
Mi rossmannos babydreamről váltottunk Dada-ra Szerintem minőségben kb olyan mint a babydreames.Nálunk bent marad minden,nem ázott át egyszer sem a DADA,és eddig amit elhasznéltunk kb 600 DADA pelus,egyszer volt benne rossz pelus.Az is csak abban volt rossz hogy 5-ös méretű volt,lányom még a 4-est hordja
2013. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dadát nem ajánlom. Rossmann-os jó, szeretjük. Ha akciós tűrhető az ára, amúgy drága. DM-es jó, de nekünk a 4-es méret már 4-5 hónaposan kicsi volt. Az a pelus kisebb, mint a többi pelenka.
2013. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a dada-t,és a dm-es pelenkát is,de nekünk már a 4-es méret kell.Nem szokott összejönni 100pont,hogy 2 kuponom legyen,így áttértem a dada pelusra.Havonta 180db körül fogy.A 4-es dada 44ft nálunk.
2013. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó, de a Dadában sok hibással találkoztam. Rossmanos és a DM-es közül szerintem a DM-es a jobb. Viszont a DM-es tényleg kisebb, mint az átlag, én 4+-ost használok belőle. A Libero most sokat változott, nem vastagabb mint a Pampers, nagyon vékony lett szerintem.
2013. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a dada bejött,40 ft körül van felénk.
2013. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen nekem is ez a bajom, hogy most van ugyan 200 pontom a dm-es kártyán, de az csak 4 csomag pelus. Ezért szeretnék jó árban találni.Liberonk nemrég fogyott el, volt egy kis csomag, de nekem az elég vastagnak tűnt.

Illetve van itthon egy 3mas Lidl-s Softino is, de az nagy még neki..

2013. febr. 3. 17:45
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,ahol én veszem a dada pelust kicserélik ha hibás,eddig kb.500 db 1 volt rossz.(azt természetesen nem vittem vissza)
2013. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én budapesti vagyok, azt sem tudom hol lehetne Dadát venni. És mennyiért. A neten 37 ft-tól van
2013. febr. 3. 20:46
 9/11 SaraZs ***** válasza:
A rossmannos nagyon vastag a pampers- höz képest. Kb. mintha 3 pelus lenne egyben. Van belőle 2-es csomag, ki tudod próbálni. Nálam nem nyert.
2013. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Jégtánc ***** válasza:
XX kerben tudom hol lehet,máshol nem tudom sajnos
2013. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!