Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok jó hirdetős oldalt,...

Tudtok jó hirdetős oldalt, ahol eladhatnám babakocsim, stb?

Figyelt kérdés
Jófogás, apród, vaterán kívül. Ahol tuti elmegy és nem is kell sokat várni!
2013. febr. 3. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy tutira elmegy olyan nincs.Ezek vannak aztán talán eltudod adni, ha nem irreális árat kérsz és jó minőségű a termék akkor valószinűleg el tudod adni.
2013. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó minőség, tökéletes állapot, több minden egyszerre, iszonyat jó ár. Hát remélem elmegy, csak foglalja a helye! :) Reméltem tud még más is jó oldalt ajánlani! :)
2013. febr. 3. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
belinkeled a babakocsit? engem lehet, h érdekelne...
2013. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek a legjobb oldalak pl a tesz-vesze ma már szinte teljesen felesleges hirdetni.

Én az apródra tenném fel előszór az ingyenes és ha ott nem megy el akkor a varteára.

2013. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Babakocsi, esetleg ha van még valamid ami bébinek kell, azt szivesen megnézném én is. Igaz a harmadikamat várjuk, de nem volt tervezve, és igy a második szülésem után eladtam mindent :). A vaterán ne hirdess, sok a gond vele szerintem.
2013. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak még annyit, h a hordozónak a szövetjén van 1 kis szépséghiba, (ici pici szakadás). egyébként renden van tartva és vigyáztam rá.
2013. febr. 3. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Etetöszéket is akarsz eladni? Engem az érdekelne!
2013. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Letörölték a linket! Így akit érdekel írjon priviben! Etetőszékem nincs, csak ABC Design babakocsi " Maxi-Cosi CabrioFix hordozó, hozzá adapter. plusz ajándék kád, ami teljesen új és 1 játszószőnyeg. És ingyen elviszem bárhová az országba! Ez az egész összesen 60ezer ( A babakocsi új ára 100ezer és a hordozóé 40ezer, csak, h legyen viszonyítási alap)
2013. febr. 3. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!