Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leleményes anyukák! Ha a...

Leleményes anyukák! Ha a babakocsim kerekei teljesen tönkrementek, hol tudom kicseréltetni őket - vagy legalább új gumikat szerezni rá? (Hauck esernyőre csukható sport babakocsi,8kerékkel).

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Akinél vetted ott kérj segítséget.
2011. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is így jártunk. Brendonban vettem és megkérdeztem ott, hol lehet alkatrészt kapni. Mikor közölték hogyha még nincs egy éves a babakocsi akkor ha visszaviszed oda a hol vetted akkor kicserélik/megcsinálják. (elvileg máshol is) Ez olyan gari féle. Nekünk már öregebb volt sajnos, de felajánlották, hogy azért tudnak intézkedni térítés ellenében. Hát ott nagyon drága volt. Találtunk pesten egy babakocsi szervizt (már nem emlékszem hol, de ha így beírod kiadja). A mi babakocsinkra annyi lett volna a 4 kerék, mint egy új babakocsi. Végül úgy döntöttünk, amíg szétesik addig hajtjuk, azt veszünk legfeljebb egy másikat. Addig is bújtuk a vaterát (meg ezeket), mikor pont felrakott valaki egy ugyanolyan babakocsi vázat mint a mienk. az egész olcsóbb volt mint egy új kerék. Csak ennyit tudtam segíteni, remélem tudsz vele vmit kezdeni.
2011. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Unokatesóméké volt, nem tudom hol vették, és tuti, hogy több, mint 1 éves. Legalább 6-7. De csak ezt tudták felajánlani, hogy odaadják, csak a kerekeket meg kell csináltatni. Ötletem sincs. Vaterán néztem már, nincsenek ilyen kerekek sajnos... :(
2011. jún. 17. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátnőméknek is egy régi kocsijuk volt, dupla kis kerekekkel és kicseréltették rajta a kerekeket szimpla nagy kerekekre. Szerintem ha a tengelyre rámegy egy másfajta kerék, az is jó.

Illetve itt van egy pesti szervíz:

[link]

2011. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, ez az a szerviz amit én is írtam.
2011. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!