Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tönkre ment a babakocsim...

Tönkre ment a babakocsim kupolája vegyek másikat vagy igy használjam?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi lett vele?

Nem lehet megvarrni?

Egyébként te tudod hogy jó e ez a kocsi így, agy kell a kupola!

Gondolom már 1 éves elmúlt a gyerek, mert akkor a Babakocsira lenne még garancia.

Mikor tűz a nap mentek valahová? Napernyőtök nincs a kocsihoz, azt lehet 2000- ért is kapni!

2012. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kimostam és a müanyag része nem birta ki már 2 éve meg van de használtan vetem amugy van nap ernyöm de most 3honapos babánál használom
2012. aug. 5. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor vegyé szerintem újat, mert neki csak kell az árnyék, na meg ősszel télen ha esik eső hó, az Esővédőt sem tudod rátenni.

Vegyél egy vízszintesig dönthető esernyőkocsit, tescoban már 15.000-20.000 az új! Azt majd el is tudod adni ha már nem használjátok!

2012. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tescoban most van Hauck babakocsi 10 ezer forint, nézd meg, én (ha nem lenne babakocsink) minden további nélkül megvenném. Fekete-türkizzöld színű nagyon jó néz ki.
2012. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!