Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terpesz pelenkára mikor van...

Terpesz pelenkára mikor van szükség? Orvos írja elő a használatát, vagy magamtól is ráadhatom a picire? És mikortól kell használni?

Figyelt kérdés

Első babámat várom,április végén-május elején szülök majd,csak ezen gondolkodom már napok óta,hogy erre mikor van szükség?!

Köszönöm a válaszokat előre is :)


2013. febr. 3. 22:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ja és hozzánk nem jött ki az orvos (állítólag fájt a lába...).

Nekünk kellett bemenni a rendelőbe az alig 1 hetes babával -5 fokban gyalog.

2013. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nekünk sem jött ki az orvos csak a védőnő... Amikor megszültem, fel kellett hívnom, rákövetkező munkanap kijött és ott megbeszéltük hogy 3 hetesen elviszem a tanácsadásra. Ott elmondtak mindent, hogy hova kell időpontokat kérnem milyen számokon, megkaptam a beutalókat és a következő időpontot a tanácsadásra. Rendszeresen kell járni, lemérik a babát, megnézi a gyerekorvos, ha valami gond van szólnak. írnak recepteket ha kell, lehet kérdezni ha van kérdés. Nálunk így működik. Ne parázz, nem te vagy az egyetlen első gyerekes anyuka :-) Segítenek azért...
2013. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Disi ***** válasza:
Az én babám kötött csípővel született. Ezt már a szülés utáni vizsgálatkor észrevette a gyerekdoki és mondta is nekem. Majd még a kórházban bejött hozzám, megbeszéltük és beküldött egy gyógytornászt hogy megmutassa hogyan kell tornáztatni minden pelenkázáskor. Mi terpeszpelenkát nem használtunk csak egy betétet. 5 napos volt a babám mikor elküldtek külön csípőszűrésre. Aztán egy hónap múlva mentünk újra, akkor meg csodálkoztak hogy miért rendeltek minket vissza. Ügyhogy nekünk a torna elég volt, a kislányomnak nagyon tetszett mindig végigrötyögte. A csípőszűrés nagyon fontos, de szerintem előre ne vásárolj be ilesmit, inkább ne legyen rá szükség. Jó babavárást :-)
2013. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!