Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki pontosabban?

Valaki pontosabban?

Figyelt kérdés

Nm tudja valaki hogy mikkor szűnik meg a Huggies tudom hogy tavaszal.. De meddig kapható meddig tudunk vásárolni ?


Mien pelenkát használjak ezek után ami gumis hátul,"minőségi" de még sem horror. Pamperst ne írjatok mert én azzal nem vagyok meg elégedve.


2013. febr. 4. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Libero, de sokan azt sem szeretik. Vagy DM Babylove, olcsó és jó minőségű, nekünk bevált.
2013. febr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Huggies már csak addig lesz, amíg a boltokban van készleten, ha elfogy raktárról is, akkor már nem lesz, mert nem rendelnek az üzletek.

Én szeretem a Bella Happy pelenkát, a zöld Tescosat, a dm babylove pelenkáját, de ez kicsit kisebb méret, mint az átlag, 4-es méretet veszek más pelenkából, de a dm-esből 4+-at. Szeretem a Penny Market Baby Time pelenkáját. Nagyon jó és minőségi, simán felér egy Huggies-al és 2399 ft egy csomag. Még az éjszakát is kibírja. A Libero nagyon jó, sose csalódtam benne, csak horror ára van.

2013. febr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt senki nem fogja tudni neked megmondani, ahogy kifogynak a készletek ugy szünik meg és ezt még a boltokban sem tudják!

Amugy én az olvastam h nem csak nálunk hanem külföldön is! Talán ha találsz olyat aki hoz be kintröl ha esetleg ot továb van akor mákod van!

2013. febr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erről még nem is hallottam, de nekünk Huggies újszülött pelusunk volt, az bevált. Azóta nem találtunk méretet, most már tudom, miért.

Nekünk a libero nem jött be, mindenhol folyt, ami jó volt, az, ahogy fentebb is írták, a Babylove, rossmann-ban is kapni, mi ott vettük, most épp pampers van, de kétszer annyiba került, mint a másik (a helyi boltban viszont csak ezt kaptam, mikor sürgős volt). Én a lidl pelust szeretem még, kb. ugyanannyi a 48-as csomag, mint fent írták a pennysre.

2013. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Aldi pelenkája nagyon jó és az ára sem vészes. Egy csomag 2399 Ft.
2013. febr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom hogy most tavszal meg szűnik. Köszönöm nektek azt hiszem liberot fogok venni, mert olvastam most gy tesztet is :)
2013. febr. 4. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!