Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van Budapesten olyan magánbölc...

Van Budapesten olyan magánbölcsőde/napközi ahová tényleg felvesznek 6 hónapos kortól is kicsiket? Mindenütt azt írják, hogy 1 éves kortól, miközben elvileg 20 hetes az alsó korhatár a bölcsiben

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az önkormányzati bölcsődékben 0-3 éves kor a korhatár. Én is bölcsiben dolgozom és volt már 2 hónapos gyerekünk is... A magánbölcsiknél szerintem a helyi és személyi feltételek nem biztos, hogy adottak ahhoz, hogy ilyen kicsiket ellássanak. Csak a magán út érdekel?
2013. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen az önkormányzati bölcsi lenne az elsődleges, oda viszont állítólag nagyon nehéz bejutni, hiába van 4 a kerületben :/
2013. febr. 4. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz bejutni ezt nem vitatom, de egy próbát megér, hátha van lemondás és pont nektek kedvez a pillanat :)
2013. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van. én nem adnám államiba ennyi idősen. és szerinem nem is lenne hely. nyáron szeretnék visszamenni dolgozni, és még vacilálok, hogy családi napközi legyen, v. bébiszityó.
2013. febr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hol keresel, melyik kerületben?


engem már azért szétszedtek, mert 6 hónap múlva vissza szeretnék menni dolgozni. szerintem államiba ne add semmiképp' ott rengetegen vannak. még egy családi napközi is necces szerintem, ott is 5-7 gyerek van.

nálunk is elég problémás lesz már maga az elhozatal is hogyha napközibe kerül, mert okos módon 5-ig vannak nyitva!

bébiszittert meg nem tudjuk kifizetni, csak a délelőttöket, de így is egy vagyon lesz.

2013. febr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 12. -ben keresnék állami vagy magánbölcsit május-júniustól és amelyik magánbölcsit eddig megkerestem, mind min. 1 éves kortól fogad gyerekeket :( az államira meg gondolom 100 évet kell várni. Én nem jókedvemben akarom ennyi idősen bölcsibe adni , egyébként mindenkinek joga van megválasztani, hogy mikor megy vissza dolgozni.... Csak sajnos milyen retardált helyen élünk, ami Nyugat-Európában természetes, azért itt "szétszednek"
2013. febr. 5. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös voltam:

bocsi, csak most olvastam a hsz-t. teljesen igazad van, engem is lehurrogtak, nem értik meg, magánügy.

sőt, mi több, a páromnak sem tetszik.

2013. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felhívtad őket? Mert szokott olyan lenni, hogy az oldalra azt írják, hogy 1 éves kortól fogadják a piciket, de van, hogy előbb, v. esetleg tesznek kivételt.
2013. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!