Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátokra mennyi idős...

A ti babátokra mennyi idős korában adtatok utoljára bodyt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Áprilisban múlt 2 éves a kisfiam, nyár eleje óta nem kap nappalra bodyt, csak néha abban alszik. Úgy terveztem, addig adok rá, amíg pelust hord, de a pelus egyelőre még megvan, a body viszont már nem áll jól neki.
2012. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amíg pelenkás volt. Aztán már gatyesz és póló volt rajta.
2012. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

13 hónapos a lányom, de még ez a fő öltözködési eszközünk.

Nagyon praktikusnak tartom és még két éves koráig így is lesz.

2012. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lányom most lesz másfél éves. Én nagyon régóta trikó bodyt adok rá, arra póló, hosszú ujjú felső. Nyilván nyáron nem, tavasz óta nem sokszor volt rajta.

De ősszel megint ez lesz, februárban lesz kettő, valószínűleg jövő tavasszal még marad a body.

2012. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
3 evesig.
2012. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 éves és csak éjszakára kap body-t, mert állandóan kitakarózik, és a pólókból kivan a dereka.
2012. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2,5 éves,de még azt adok rá.Szerintem amíg nem megy oviba addig rá is adom.
2012. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nappalra amíg pelenkás volt, de éjjelre még tovább megmaradt. Nyugodt voltam, hogy nem fázik a dereka, ha kitakarózik, így majdnem 3 éves (óvodás) koráig bodyban aludt.
2012. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!