Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tízórai után melyik étkezéss...

A tízórai után melyik étkezéssel folytassam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
6 hónaposan kezdtük 2 hete, anyatejes baba.
2013. febr. 4. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
az uzsonnával érdemes
2013. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még semmivel sem. Ha most kezdtétek 2 hete akkor még simán kell neki egy kis idö mire egy étkezést kiváltasz. Gondolom nem bele nyomtál egy egész adagot egyböl. az hetek mire az elsö étkezést kiváltjátok. aztán még hetek mire a következöt elkezdhetitek.

az orvosunk szerint a következö étkezés kostoltatásával minimum 4 hete kell várni.


habár én gyümölcs ellenes vagyok, én zöldséggel kezdtem, könnyebb az emésztése. 5 hét volt mire egy egész adagot kiváltottam, majd egy hónapra rá kezdtük a gyümölcsöt. ezt én uzsonnára adom, mert elve késön kel a kisasszony, így tízórai nincs is.

2013. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!