Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem reg szult kismamak, Hogy...

Nem reg szult kismamak, Hogy vagytok? Milyenek a babak? Sirosak? Mosolygosak? Ejszakazas hogyan megy?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Kisfiam jövőhét kedden lesz 3 hetes,eddig lekopogom,egész jó,a nappalt szinte végigalussza,ma pl. még csak enni kelt fel,éjjel 3-4 óránként eszik,egyébként elvan,elnézeget ha fent van,én főzök mellette,mosok,meg amit tudok,bár fáradt vagyok,az alvásom közel sem olyan,mint volt..

Ő a második fiú nálunk,én hamar rendbe jöttem szülés után,az is gyors volt és "jó élmény",már amennyire az lehet de az első után,amit indítottak tényleg jó volt!Nem sírós egyébként,csak ha már nagyon akar valamit,ami általában a cici :) TI?

2013. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!