Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha nem reagál rám a babám,...

Néha nem reagál rám a babám, ez normális?

Figyelt kérdés

2 hónapos a lányom.

Nagyon mosolygós baba, szereti ha vicces hangon beszélek vele, ilyenkor szélesen vigyorog.


Néha viszont bármit csinálok, nem akar rámnézni, odafordulni, mintha nem látna, nem hallana engem.


Ez miért lehet?

A hallása, látása amúgy jó.


2013. febr. 4. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nálunk is volt ennyi idősen, tök idegesítő és szerencsére ez megszűnt.

Szerintem ilyenkor csak fáradt arra is, hogy odanézzen.

3 hós baba anyukája

2013. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy "az a nagybüdös semmi nagyon izgi ott, te nem látod anya?" állapot áll fent:)
2013. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:)))))

Ezen jót nevettem második. Igen, ez is lehet :)))))

Első voltam.

2013. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is jót nevettem a 2.on :))
2013. febr. 4. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt 2 hónaposan. Én is tök paráztam, hogy ez normális-e. A dokinál is előadta ezt a "semmi nem érdekel" dolgot, visszarendelt további vizsgálatra... Minden rendben volt. (látás, hallás...) Persze most már nyoma sincs ennek, mindenre vigyorog, könnyű felkelteni az érdeklődését. :)


3 hónapos kislány anyukája

2013. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nálunk még mindig van 3 hósan ilyen, én is megijedtem egyszer hogy úristen ez a gyerek nem lát, aztán szórakoztam vele egy ideig hogy fiam, nézz rám... aztán mutattam neki egy színes plüsst és simán követte a szemével. Na mondom jó, ezek szerint csak én vagyok érdektelen :)
2013. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!