Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik kölcsön adnak/kapnak...

Akik kölcsön adnak/kapnak babholmikat (ruhát, hordozó, kenguru, légzésfigyelő. ) honnan tudja hogy melyiket kinek/től adta/kapta?

Figyelt kérdés

És mikor kapták őket vissza?Lefotózzátok előtte őket,vagy hogyan tudod majd "bizonyítani" hogy az a tied volt?Vagy ennél jobban megbízol abban akinek adod?

És ha esetleg azalatt,amíg nálad volt(kölcsön)megsérült,vagy elhasználódott,venni kell helyette,vagy csak szólsz,hogy elnézést,de ez van?


2009. szept. 4. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Írd fel, hogy kitől mit kaptál, v. kinek mit adtál!

Ha sérült szerintem illik újat venni, vagy jó állapotú használtat.

2009. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyannak nyilván nem adok kölcsön, akivel utána azon kéne vitáznom, hogy márpedig az az enyém volt, és adja vissza, annál jobban ismerem a barátaimat. A nagyobb dolgokkal nincs gond, azt az ember fejben tudja tartani. Mi sok ruhát kaptunk kölcsön, azokba bele van írva a címkébe, melyik, kié, és mikor már kinövi a babám, mindenkiét külön gyűjtöm, mikor egy adag összegyűlik, visszaadom. Nálunk is volt, hogy szép rugit kidomestosoztam, helyette nem veszek, a barátnőm azzal már nem tudna mit kezdeni, negyedik gyerkőcöt nem terveznek... De természetesen valahogy úgyis próbálom honorálni a nagy segítséget.
2009. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi

arra lennék még kíváncsi,hogy a helyemben kölcsönadnátok a nekem most! nem kellő dolgokat.a szitunk:10hónapos a fiam,a barátnőm dec.januárra van kiírva ikrekkel.viszont mi most rajta vagyunk a tesókán.így ha mostanában megfoganna,lenne köztük kb 6-7-8hónap.Most olyan mint a légzésfigyelő,még kell egy fél év körülinek,vagy a hordozónk is jó 10kilóig....de nagyon szeretnék neki segíteni,mert nekem is jól esett,hogy egy csomó dolgot kaptam(nem kölcsön,mert ők már nem akartak több babát)

2009. szept. 4. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Simán!DE! Előre le kell tisztázni, hogy mi a helyzet, hogy ha nektek jön a bébi, legkésőbb, mire hazaértek a kórházból, kell ez meg az. Aztán majd akkor ők is tovább tudnak gondolkodni, hogy pl. kell-e nekik a továbbiakban légzésfigyelő, mert akkor még egy-két hónapra bérelhetnek, stb. De mindent egyeztessetek le előre. De az is elképzelhető, hogy (reméljük nem), de nálatok csúszás lesz, és addigra már nekik úgysem kell, mire nálatok kopogtat a gólya. Minden jót!
2009. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én fotóztam :)
2009. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!