Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételt adhatok még 8...

Milyen ételt adhatok még 8 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
eddig ezeket eszi: még szopizik, alma, barack, krumpli, cékla, sárgarépa, sütőtök, keksz almával, most kezdtem el neki a sajtot túrót joghurtot, ezeken kívül adhatok még neki mást?
2013. febr. 5. 13:25
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és kapott már egy kis husit is
2013. febr. 5. 13:26
 2/6 anonim ***** válasza:
spenót, sóska, karfiol, brokkoli, kelkáposzta (fejest nem!!), tojássárgája, karalábé.
2013. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Husit is ehet már, én 8 hósan adtam, a lányomnak először kifli és kenyér csücsköt. Túró is jöhet már, és vaj. Uborka, karfiol, paprika, és minden gyümölcs-zöldség.
2013. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fagyasztott meggy,banán,körte,borsó,csirkemáj heti 1 alkalommal.
2013. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Puskáztam még neked.paradicsom,cukkini,saláta,tök,spárga,kefír,karalábé,vörös-és fokhagyma sülve-főve,lencse,sertéshús,hal.
2013. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Húst mindennap kell adni a babáknak már ilyen idős korban!Lehetőleg csirke vagy pulyka legyen a legtöbb,de már marhát is ehet,utóbbit csak bébiételben ajánlom!
2013. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!