Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól célszerű...

Mennyi idős kortól célszerű használni a pihenőszéket, játszó szőnyeget?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Pihenőszéket 2 hetes korától használta, persze csak rövöid időre (rezgős volt, imádta).

Játszószőnyeget addig viselte el, amíg nem kezdett forogni (k. 4 hónapig). De amúgy nem volt oda a játszószőnyegért.

2 hónapos korában kaptuk amúgy, ekkor már figyelte a lelógó dolgokat, csak valamiért ne szerette. Tehát mi össz-vissz 2 hónapig használtuk. Szóval lányomnak igazából hót felesleges volt. De biztos bejön valakinek.

2013. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamat 6 napos korában raktam bele először a pihenőszékbe, a játszószőnyeget 2 hós korátol használtuk,kb. 4 és fél hós koráig,utána már nem érdekelte.
2013. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pihenőszéket alig használtuk, talán ha 3-4x aludt benne a fiam. A játszószőnyeget már annál inkább szerette, 2 hónapos korától kb. 5,5 hónapos koráig használta, utána már felesleges volt, mert az egész szobát begurulta, most meg már kúszik-mászik.
2013. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A játszószőnyeget 1 hónapos korától használta, egészen mostanáig (7 hónapos). Most már nem kötötte le és akadályozta a mozgásban is, így eltettem. Pihenőszéket másfél hónapos korában kapott, imádta. Rengeteget volt benne, megnyugtatta a rezgés, nagyon hasfájós volt, napközben csak ebben aludt. Még most is belerakom néha, de változó mennyit van el benne. De elég sokáig jó lesz, mert a támlája dönthető, székké és hintaszékké alakítható.
2013. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kb. egy hónapos korától rakom a pihenőszékbe. Akkor volt karácsony, és akkor kapta. Amúgy a védőnőm szerint, ne használjam, mert nem tesz jót a baba gerincének. Nekem 3 pozícióba állítható van, ezért amikor a védőnő meglátta, hogy az enyhén döntött pozícióba fekszik a baba, egyből kioktatott, hogy nekik egyenes felületen kell feküdniük. Nem mondom, hogy nem lehet benne igazság, de sztem nem találnának ki ilyen dolgokat ha egészségre káros lenne, főleg egy babára nézve. A játszó szőnyeget már újszülött kora óta használjuk, de kb. csak egy hónaposan kezdett el érdeklődni a rajta függő játékok iránt.
2013. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak:)
2013. febr. 5. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Játszószőnyegre lehet rakni az első naptól, pihenőszékbe sose tenném. Kicsinek ártalmas utána meg nincs értelme.
2013. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!