Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött kortól melyik...

Újszülött kortól melyik típusú pihenőszéket lehet használni? Márkát is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
pihenőszék

2012. dec. 14. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Fisher Prise-os pihenőszéket használtam az elejétől! :)

[link]


Imádta a lányom

2012. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi! nem rossz, de nagyon drága. :(


más típus esetleg?

2012. dec. 14. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van.Sajnos csak ilyen linket találtam,boltit nem.De tuti lehet kapni újonnan is,mi is ott vettük.Lényegesen olcsóbb,mint a F.P

[link]

Kisfiam 10 hónapos és a mai napig ebben alszik nappal,tehát jó sokáig jó a babáknak és újszülött kortól használtuk már.Mi nagyon meg vagyunk vele elégedve,mindenki szereti a családban. :)

Masszív és könnyen tisztítható.

2012. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem az osszes jo, amit vizszintesbe tudsz rakni. Nekunk mindket fiunal chicco volt, van is ket elado. :-) ha erdekel irj privit.
2012. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is azt használjuk mint az első. Imádja. Valóban drága, de eléggé ki tudja használni, mivel még pár évesen is beleülhet.
2012. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a tescoba van most 14.990-ről leárazva 6.990-re.

mi olyat vettünk

2012. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk maclaren pihenőszékünk volt, születéstől lehet használni. A Brendonban vettük 35000 forint volt, ha érdekel most árulom 10000 forintért, tökéletes állapotban van. Ha gondolod írj privit.Maclaren rezgő pihenőszék. Barna-narancssárga színben.


Jellemző: fixálható, hintáztatható

Háttámlája fokozatmentesen dönthető

Kisméretűre összecsukható, könnyen szállítható.

Tartozék: 5 pontos biztonsági öv, elektromos babanyugtató (rezgő) funkció,

Napvédővel, amely levehető, Elöl tépőzáras játéktartóval, melyen három plüssfigura van (gyárilag ezeket adják hozzá, de erre igény esetén más játékok is felerősíthetők.

Huzata levehető, mosható.

2012. dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]


A Chipolino Lion például majdnem tökugyanaz, mint a Fisher-price és olcsó

2012. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!