Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ennyi féle tejpép?...

Miért van ennyi féle tejpép? Banános, vanilliás, kekszes, folyékony, cukormentes stb. Mindet próbáljam ki, hogy melyik jön be a kicsimnek? Ti végig próbáltátok mindet?

Figyelt kérdés

Megőrülök attól, hogy minden termékből 100 száz féle van. Mi alapján válasszak?

4 hónapos lesz a kislányunk, és szeretnék adni neki tejpépet.


2013. febr. 5. 16:08
 1/7 stbonaventura ***** válasza:
Szerintem általában a kicsik szeretik a tejpépeket, nem kell kipróbálni az összeset. Ha ajánlhatok egyet, akkor az a Humana Tejpép keksszel, nálam négy gyerekből háromnál nyerő volt.
2013. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én előbb kipróbáltam a kettőt, amiből termékmintát kaptam - kértem. Az egyi termékmintát a rossmannban kiváltható Hipp 2. csomagban kaptam - ez a Hipp barack ízű tejpép volt. A másikat a milumil oldalán rendeltem, lehet ingyenes termékmintát kérni! Ez a Milumil Tejberizspép Vaníliás.


Mindkettő ízlett a kisfiamnak, ezekből fogok venni neki, de valószínű kipróbálok még több fajtát. Az áruk is eltérő.

2013. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na igen! Az ár sem elhanyagolható.

Most azon vagyok, hogy elküldök egy pár e-mailt, és kérek termékmintát. (Milupa, Nestlé stb. ) Hátha küld valaki. :) A milumil honlapján láttam, hogy lehet kérni.

Egyébként ezeket a tejpépeket bármely drogériában meg lehet vásárolni, igaz? Nem vényköteles?

2013. febr. 5. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy próbáltam ki mindet. Kezdetnek a kék Milumil-es tejbegrízt kóstoltuk. Jaj, az még nekem is fini volt. Aztán valakitől mindig kaptunk, vagy, ha akciós volt abban a boltban ahol éppen jártunk, akkor vettem. A nestlé-s is jó volt. Aztán nyáron volt az első névnap, arra is vettek a rokonok vagy 6 db-zal.
2013. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Humana 600 ft kb, a Milumil 850 ft, a dm-es rossmann-os márkájú 600 ft.

Esetleg ha van a közeledben Müller, ott általában mindig van dupla csomagos, akciósan kb 900 ft, így jobban megéri.

2013. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a sima millumil vaniliásat vettem legtöbbször és aazt lerétegeztem gyümölcspürével délután délelőt meg magában ette. a hipp barackosnak nekem fura illata volt,de a gyerek kétpofával ette szóval olyan rossz nem lehetett. a nagylányom meg le sem nyelte. ki kell tapasztalni.
2013. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, mai szerinted finom lehet. Pl, ha utálod a vaníliát, akkor vegyél kekszeset, ha van diabeteszes a családban, akkor cukormentessel próbálkozz, ha nem bírja megennia szilárdabbat a gyerek, akkor vegyél folyékonyabbat. Nem kell mindet kipróbálni, egyet kipróbálsz, ha eszi a gyerek, és nincs tőle baja, akkor maradj annál, vagy válassz másikat, hátha az is tetszik neki. :) Nem kell százat kipróbálni, elég néhány, ami bevált. Megveszed, ami jónak tűnik, nem túl drága és kipróbálod, ha gyerek megeszi, akkor nyertél, ha rád hányja, akkor legközelebb másikat választasz. DM, Rossmann, Tesco, meg sok gyógyszertár is tele van tejpépekkel és babamüzlikkel. Bemész és választasz, amelyik szimpatikus.
2013. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!