Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Normális az hogy 2,5 hós anyatejes babámnak folyékony szinte vízszerű de közben darabos a széklete?

2012. szept. 20. 13:48  Privát üzenet  

A válaszok
ezt így nehéz elképzelni...mindig ilyen volt neki?vagy most eltér az eddigitől?ha eltér sztem mutasd meg dokinak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. szept. 20. 13:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mindig ilyen volt neki de a védőnő azt mondja hogy ez normális!de van hogy nem ennyire folyékony!bocs nem tudom máshogy leírni.a védőnő azt mondja hogy anyatejes babáknál normális.

# 2/4Időpont 2012. szept. 20. 14:38 Privát üzenet
igen normalis, azt hiszem olyan4 hos koraig volt vizszeru, aztan mar kezdett surusodni, onnantol kezdve pasztas volt, a hozzataplalas utan meg kemenyebb. Ha jol emlekszem csak azt mondtak, hogy sargas legyen az a lenyeg

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2012. szept. 20. 15:27 Privát üzenet

Az én 4 hetes babámnak is ilyen, sárga, vizes, sárga és világosabb pici darabokkal, már a kezdetektöl. És anyatejes baba.

. Állítólag ez normálisnak számít,bár nekem is fura.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2012. szept. 20. 16:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Darabos kaja bevezetése?
Darabos ételt mikor és hogyan kezdtétek bevezetni? Mivel? Pl. Főtt répa nagyobb darabokban, stb?
7 hónapos a babám. Már nem muszáj neki turmixolni? Mehet a villával való összetörés?
A C&A ba mennyibe kerül most az 5 darabos body szett? Kb mennyi szokott lenni?
Miért nem eszik rendesen az idáig jól evő 14 hós fiam?
Néha kevesebb néha több folyásom van, vagy nem is tudom miez, mert sárgásfehér és nem folyékony, hanem zselészerű, nyálkás és néha darabos. Szedtem gyógyszert, de nem lett jobb....

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!