Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám háztartási...

4 hónapos babám háztartási kekszet evett, mi fog történni? Lesz belőle baja?

Figyelt kérdés
Háztartási kekszet adtak a kezébe,és hát valamennyit le is nyelt,ami felpuhult a nyáltól. Egyébként anyatejes,bár már kóstolt ezt-azt de csak olyanokat,hogy alma,baracklé.. Lesz baja a keksztől?
2013. febr. 5. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz, nyugi:)
2013. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hónaposan adtam egy nagyon picit lereszelve az almához. Igazából ezt szokták ajánlani a glutén bevezetéséhez.

Nézd hogy nincs -e kiütése, híg széklete, stb. ami az allergiára/érzékenységre utalhat.

De nem hiszem, hogy problémája lesz.

2013. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó,köszönöm,most nagyon megnyugtattatok :) Figyelni fogom,és köszönöm a gyors válaszokat! :)
2013. febr. 5. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ilyen kis mennyiségtől baja lenne. :)
2013. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
régebben 3 hónapos kortól adták almával,hogy ne legyen lisztérzékeny.
2013. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A glutén bevezetését amúgy is anyatej mellett javasolják, mert csökkenti az allergia kialakulásának esélyét. Pici darabtól nagy baja nem lehet, ahogy előttem is írták figyeld pár napig a székletét és a bőrét, és nyugodj meg.
2013. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én fiam 3 éves, a "mi időnkben", kifejezetten kellett a 4 hónapos babáknak anyatejbe áztatott háztartási kekszet enniük :)

képzeld el, mifelénk a 4 hónapos babákhoz kimentek a védőnők és előttük kellett ilyen trutyit adni a babáknak :D

nagyon komolyan vették, pont abban az időben volt, hogy 1 éves kor előtt nem ajánlották a glutén bevezetését, rohamosan megnőtt a gluténallergiás babák száma és 4 hónapos korra tették az ajánlást.

semmi baja a fiamnak és a korosztályában nem ismerünk olyat akinek ez a "razzia" ártott volna, szóval nyugi :)

2013. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja.Nekem tegnap mondta a védőnő,hogy ha 4,5hónap körül lesz már,akkor tegyek neki a gyümölcsbe daráltkekszet.És hogy el kell kezdeni már max 5 hónaposan a hozzátáplálást.Bár lehet csak ránk vonatkozik ez,mert elég nagy a lányunk...
2013. febr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem csak rátok.Rájöttek,hogy ami 5-7 éve divat,hogy semmit a babának 1 éves korig,az nem jött be,csak a tápszergyáraknak.

Ennyi allergiás,mint most az 5 év alattiaknál van,soha nem volt.

2013. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!