Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki úgy altatja el a babáját,...

Aki úgy altatja el a babáját, hogy a kiságy a nagy ágy mellett van és le van véve az oldalsó rács, az pontosan hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
Kislányom 11,5 hónapos,eddig cicin aludt el,de mostanában van,hogy 40-50 perc,mire elalszik,és elkezdett harapni is,úgyhogy muszáj valamit kitalálnom.Nemrég egy válaszban olvastam,hogy valaki így altat,ahogy a kérdésben is írtam meg,hogy o csak melléfekszik a nagy ágyba,és ha felkel a baba,visszafekteti és simogatja.Ezt én is kipróbálnám,csak nem tudom pontosan,hogy hogyan.Éjjel cicizik,próbáljam meg,hogy nem adok neki?De lehet akkor felébred és ki tudja mikor aludna vissza.Az éjszakai szoptatással nincs is gondom,csak az altatással.Eddig kozottunk aludt,el fog tudni aludni a kiságyban?Éjjel,ha cicizik,tegyem vissza a kiságyba /de lehet arra felébred/,vagy hagyjam kozottunk?Aki ezt a módszert használja,nappal is így altat?Tudom,hogy sok a kérdés,de nagyon tanácstalan vagyok,és néha már nagyon kiborulok.Van valami otletetek?Ja,cumija nincs és csak egy szobás a lakásunk.
2009. szept. 4. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az ágyban altatom 9 hónapos kora óta, azótan nem hajlandó a kiságyban aludni. Én melléfekszem, és iszik teát, majd kap cumit, és igy alszik el. A szopásról leszokott kb. 3 hete, csak hajnalban szopik.

Én már régen leszoktattam a cicin alvásról, és hogy éjszaka szopizzon. Helyette kapott vizet v teát.

Ha éjszaka felkel, akkor visszaadom a cumiját, és alszik tovább, v iszik és alszik.

Most akarom megpróbálni, hogy leveszem a kiságy rácsát, és az ágy mellé huzom. Nem tudom jó lesz-e.

Én azt mondom, ami nektek jó, ugy aludjatok. Nekem van egy 7 éves fiam, aki iskolás, és én nem hagyom éjszaka bömbölni a picit. Párszor kipróbáltam, óránként felkelt a kiságyban, és mikor magam mellé vettem, egyből aludt. Akkor miért szenvedjünk?

2009. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a választ!Nekem se az a gond,hogy koztunk alszik,mert azt már megszoktuk,sot,az se gond,hogy éjjel cicizik,csak az altatás egyre rosszabb,vagyis egyre nehezebben tudom elaltatni.Sírni nem akarom hagyni,ezt a módszert meg itt olvastam,azért kérdem.Aki esetleg tudna segíteni,írjon!
2009. szept. 4. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nálunk is rémálom néha az altatás, alig bir elaludni, pedig van hogy már ragad le a szeme, de akkor is csak kinlódik. Remélem mihamarabb elmulik ez az időszak.
2009. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lányom nekem is sokáig cicivel aludt.14 hós korától nem szopizik,és azóta alszik el úgy ,hogy beteszenm a kiságyba,és ott maradok mellette amíg el nem alszik.

Mostanában a kezemet fogja.

Mikor a kiságy összevolt húzva a nagyágyal ö feküdt a saja´t ágya´ban,én meg mellette a nagyon.Volt hogy szinte hozzábújtam és úgy aludt el.Szerencse ezt már kinötte.Mára 19 hónapos,de a nagyágyba még mindég bejön minden éjjel.Van,hogy 1 órakkor,van hogy csak reggel 5 kor.De minden éjjel átkell raknom mellém,hogy aludjon tovább.

2009. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!