Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen a vastag pamutsapka alá...

Télen a vastag pamutsapka alá adtok még egy sapkát? (az alsó sapka esetében vékony sapit értek) 6 hónapos a kislányom, és nem tudom, hogy kell-e vagy az már sok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem sok,de attól is függ hogy men nyit vagy kint,és milyen hideg van.én úgy szoktam,hogy vastag sapka,és akkor még a kabátján lévő kapucnit ráhuzom a fejére.
2009. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.Mikor nagyon hideg volt tavaj télen a fejére tettem még a kapucnit.
2009. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges. RAjtad sincs két sapka...
2009. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Igaz, a kérdezőn sincs két sapka, viszont nem pihe haja van és a kutacsa is be van nőve. Egy kisbaba, kisgyerek öltöztetését nem lehet összehasonlítani a felnőttek öltözködésével. Szerintem egyáltalán nem sok két sapka + akár az anorák kapucnija.
2009. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 6 hónapos kor fölött már felesleges 2 sapi. Ez inkább a pár hónapos babákra vonatkozik.
2009. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 normális téli sapka tart olyan 30 fok meleget. na az alá nem kell semmi más.
2009. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 5. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!