Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kint 27 fok van árnyékban....

Kint 27 fok van árnyékban. Egy hosszú újjú body és és egy vékony nadrág van rajta zoknival a babakocsiban. Ja és egy fülvédős sapka.3 hónapos a kisfiam. Nem Sok ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy napozó elég vagy rövidujjú bady+kis rövidgatya , vékony zoka, simlissapi. Nameg fényvédőkrém!
2009. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ugyanezt adtam a 3 hónapos lányomra csak sapi nélkül
2009. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már kevesebb ruha is elég lenne. Bár az én kislányom már 8 hónapos és rengeteget mozog, így nehéz összehasonlítani a tiéddel, de rajta csak egy napozó van kint a teraszon és a kis kalap a fején. Néha még így is izzad, igaz nálunk télen a lakásban sem volt több 21 foknál. Előre félek a kánikulától :(((
2009. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De! Az én lánykám is ennyi idős, rövid ujju body,vékonyka zokni és sort volt rajta az udvaron a babakocsiban.(most jöttünk be) Ha elalszik akkor szoktam egy kis vékony takaróval betakarni. Sapit meg akkor kap ha fúj vagy ha rásüt esetleg a nap. De inkább ne süssön rá...

Jó levegőzést;)

2009. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem mindenki azt mondja hogy ennyi idős babának még kell a füle miatt a fülvédős sapka. Nem is merem kivinni anélkül, de hogy baja legyen, bár sajánlom szegényt. Egy kínzás neki a sapi. Kint alszik édesdeden, de nem takartam be a pociját, én nem is találtam nyirkosnak a tarkóját. Na ha felébred átöltöztetem :)

Köszi mindenkinek.

2009. máj. 18. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Szia!Szerintem jól öltöztetted,bár a sapit nem adtam volna a helyedben.

Ha nem fúj a szél,nem süti a nap a buciját és ilyen jó meleg van felesleges sapkát adnod rá,hiszen semmilyen tényező nincs jelen,ami miatt baja lehetne.

2009. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fúj a szél akkor a nem kell fülvédős sapi, akkor elég egy kis kalap ami a nap ellen véd. Már nyugodtan adhatsz rá rövid újjú badyt ilyen melegben és egy rövid nacit, de azt el is hagyhatod. Ha meg elalszik akkor csak egy sima textilpelussal takard be.
2009. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 fokkal van több árnyékban és épp fürüdtünk. Igaz napon. 6 hósak vagyunk.

Szerintem elég a rövid ujjú body, rövidnaci, zokni és a sapi nem kell árnyékban.

2009. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!