Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 5 hónapos babám az...

Majdnem 5 hónapos babám az utóbbi pár napban a délutáni alvásból többször sírva kel fel, alig bírom megvígasztalni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ez olyan sírás mintha fájna neki valamilye. Nem hinném hogy rosszat álmodna mert akkor másképpen sír fel. Legtöbbször a szobájában alszik, vagy velem, nincs semmi zaj és mégis keservesen sír. De érdekes hogy az éjjeli alvásnál ilyen nincs, csak a napközbeni alvásnál. Ma pl. vele aludtam egy ágyban és megroppant a kisujjamban a csont, és arra az apró zajra is így kelt fel. Aggódom.
2009. szept. 4. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Hiába aggódsz, nem fogod megtundi a valódi okát.

De szerintem a foga talán.

Lányom is hónapok óta sírva ébred mindig, akármit csinálok, reggel is és a délutáni alvásból is. Akármit csinálok, sír... már nagyon belefáradtam...

Igaz, ő már 14 hós, és állítólag van egy ilyen korszakuk. Már csak azt várom, mikor múlik el..

2009. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is van ilyen nem tudom hogy miért de én is a fogára tippelek,nekünk most bújik.
2009. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a foga lehet. Olyankor éberbben alszanak, nagyon érzékenyek, nyűgösek. Ilyenkor van, hogy sírva ébrednek, és sírnak ha nincs is semmilyen látszólagos ok.
2009. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, az én kicsim kb. 1 hónaposan csinálta ugyanezt, szinte minden napközbeni alvásnál, kb.2 hétig tartott, az okára én se jöttem rá, olyan rossz volt mert nagyon keservesen kezdett el sírni minden ok nélkül.. ha ez vigasztal elmúlt, szerintem el fog nálatok is!
2009. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tyukanyolight ***** válasza:

Sajnálattal jelentem, hogy nálunk is szó szerint ez a helyzet!

Az okát én sem tudom, de nagyon szépen mosolygok rá, összebújunk, cicizik egy pár kortyot, és megnyugszik.

A fogzós mizériának még nem látom nyomát, és már rég óta csinálja, de így legalább sikerül megnyugtatni.

2009. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!