Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapja szültem. Eléggé...

3 hónapja szültem. Eléggé hullik a hajam. Mit ajánlotok rá? Milyen vitamint szedjek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
Én Gravidát szedek de nekem csak kicsit hullik, nem annyira mint mások mondják hogy csomókban.. Persze lehet hogy csak most jön a java, én fiam is 3 hós... Állítólag mindenkinek hullik, ezzel nem lehet mit csinálni.. :(
2013. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hormonok miatt van, nem nagyon van rá csodaszer. Én szedtem rá tablettákat, amiket hajhullásra ajánlanak, de nem sokat érnek.
2013. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a hormonok miatt van. Én is kértem tanácsot anno, hogy mit szedjek ellene. Azt mondták hormonális, de ha az engem megnyugtatna, akkor szedjek HairClinic kapszulát, de nem fog segíteni. Szedtem is a HairClinic-et, és valóban nem használt. Aztán később magától elmúlt a hajhullás.
2013. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bánfi hajszesz ?
2013. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Fiam 4 hós. Eddig éppen hogy hullott, 3 hete csomókban :S A hajamra elég kényes vagyok, így ma vettem Biovanne vitamint, állítólag elég jó. Napi 2-őt kell szedni, és 3 hónapon keresztül. Mondjuk drága, 4500ft egy doboz...

Remélem bejön. Emellett Bánfi sampont és hajszeszt is használok 1 hete.

2013. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hirtelen abbamarad majd a hajhullás. Lehet kísérletezni különböző szerekkel, de mivel ez hormonális dolog, nem sok értelme van.
2013. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En nem mertem csodaszerekkel probalkozni, mivel szoptattam. Nekem is marekszamra hullott a hajam, fodraszom is mondta, nem tudok mit csinalni, hullani fog es kesz, van akinek addig, amig szoptat. Gondoltam, uristen, addig? Es voltam olyan szerencses, hogy addig hullott, amig szoptattam, kb. egy evig. Mostmar tele vagyok apro hajjal, paras idoben szepen egnek allnak, eleg hulyen nez ki, de en orulok neki!
2013. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig nem a szoptatás miatt van!


[link]

2013. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hullott szülés után,nekem a dokim szelént javasolt mert az jó a hajra és a körömre,én ezt szedem.
2013. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!