Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 11 hója szültem és még mindig...

11 hója szültem és még mindig borzasztóan hullik a hajam. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
1 hója szedek rá vitamint is de még nem segitett.
2011. máj. 18. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia

az én hajam már rendbe jött de nekem is hullott szülés után.

én kipróbáltam a varga cseppet mondhatom nekem semmit sem használt.

vagy van ez a hairclinic kapszula ..

igazából rendbe jön ez magától

tuti hogy a hormonváltozás okozza !

nekem most múlt el pár hónapja már nem kopaszodok annyira a hajam egy részén, biztos hogy már kezd vissza állni a szervezetem.

14 hós a lányom.


szóval ne aggódj előbb utóbb rendbe jössz te is.

2011. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Babe hajhullás elleni sampon hozta rendbe, pedig nagyon hullott.
2011. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
menj sokat a napra!!!! és vegyél természetes sampont!!!!
2011. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Neo-Ferro-Folgamma segített. Napi 1 bogyó, és 1 hónap alatt megállt a hajhullás. Mert nem csak a hormonváltozás, hanem a vashiány is közrejátszik!
2011. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 19. 15:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Szopizik a babád?Én ahogy abbahagytam a szoptatást, abbamaradt a hajhullás is, és azóta több hajam van, mint valaha volt.:)
2011. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem már nem szoptatok, csak 1,5 hóig ment a szopi.

Hallottam olyat hogy csalánfőzettel öbliteni a hajat. Szerintetek?

2011. máj. 23. 09:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Én először egy nagy labort ajánlanék! Gyerekeknek fél évesen megnézik a vasat vérből (nálunk), anyukának sem árt! lehet, hogy csak kevés a vasad, de az is lehet, hogy valami más van a háttérben...
2011. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia, meg tudlak érteni! Nekem 16 hónapos volt a fiam mikor elegem lett! Orvostól-orvosig futkostam senki sem tudta megmondani mi a bajom?! Nem szoptattam és a választékom már messziről világított a fejemen...tökéletes vérkép, jó pajzsmirigy, 8 hónapig kentem a varga cseppet, revalid és szépség vitamin, vas, és csalántea, meg diófa levél öblögetés és még sorolhatnám!

Mivel orvos nem tudott segíteni kétségbeesésemben elmentem egy természetgyógyászhoz ő ajánlotta az étrend változást mivel szerinte felbotult a hormon háztartásom azt javasolta,hogy igyak délelőtt csak zöld leveles zöldségekből turmixolt italt...(mivel már eddigre annyi mindent kipróbáltam, hinni nem hittem, hogy pont ez segít de legalább nem árthat gondoltam én)aztán 3 hónap után tényleg megállt a hajhullás. Nem hittem volna, hogy épp ez segíthet annyi vitaminnal és orvossal szemben. Szerintem szülés után a legtöbb nőnek hullik a haja de kinek-kinek mástól. Egy vérvétel és egy pajzsmirigy vizsgálat szerintem nem árthat mindenképp nézesd meg!

2011. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9,5 hós a gyerekem, szoptatok és hullik mint állat. Vérképem, vasam, pajzsmirigyem rendben. Szedek vitamint, Varga-hajcsepp, Bánfi hajszesz és sok zöldség... Eddig talán a kalcium és (gyerektôl lopott) D-vitamin használt kicsit - ugyanúgy hullik ugyan, de végre vannak új kicsi hajszálaim is. És egy barátnômnek is a D-vitamin használt.

De készülj fel lelkileg, hogy csak 3-6 hónap alatt hat bármi is (minden csodaszerre ez van írva), mert addigra nônek ki láthatóan az újak.

2011. máj. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!