Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullik? A hajam jobban...

Miért hullik? A hajam jobban hullik a szokásosnál. MI ajánlotok hajhullás ellen? VAgy h több hajam nőjön.

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Varga hajcseppek!

nekem is segítettek. Nagyon jó készítmény. olcsó, és praktikus.

2011. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. okt. 6. 21:29
 4/8 A kérdező kommentje:
ja még csak 14 éves vagyok úgyis lehet szedni a varga hajcseppeket?
2011. okt. 6. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyél egy kevés élesztőt, az jó hajhullásra:)
2011. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ebben az a jó, hogy nem gyógyszer formájában kapod

van egy kis üvegcse amiből "fecskendezni, spriccelni" kell a feljbőrödre, tehát a hajszálak tövére 25- 30 fújás naponta, és jól beledörzsölöd. ha naponta használod, 1 hónapig elé egy üvegcse. A kúra állítólag 2 hónapig tart, utána már csak némely alkalmakkor kell befujláni.

én 15 éves vagyok, igen lehet használni :)

3500 Ft körül van egy üvegcse. Van 3 típusa is a hajra.

[link]


( első voltam)

2011. okt. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amúgy meg az élesztőt nem ajánlom, vagyis részben. kockázatos, valakinek nagyon rosszat tesz, teli lesznek pattanásokkal az arca, viszont valakiknek meg nagyon jót tesz.
2011. okt. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem jó semmire a vargahajcsepp a dr. immun-t jobbra tartják.

Aminexil-t használj az tuti fog hatni vagy pl. bess ginseng ampullákat, ha ff-vagy akkor nagy vszinűséggel a finasterid fog csak hatni.

2011. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!