Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtatok, mikor, a hozzátáp...

Mit adtatok, mikor, a hozzátápláláskor?

Figyelt kérdés
Hogy kellene: reggel szopi, utána gyümi, dél szopi, uzsonnára mit és akkor a vacsi mi legyen? Azt tudom, hogy fürdés után lefekvésnél még szopizik. Azt el kell mondanom, hogy már másfél hónapja elkezdtük a hozzátáplálást, csak az én babócám nagyon sokat szopizott, egy nap 8szor is és egyszerűen nem tudom az időpontokat sem belőni, mert mindig mások kel, szóval írjatok, ti hogyan csináltátok és elsősorban mit adtatok babátoknak?
2013. febr. 7. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam mondjuk tápszeres, de leírom. Reggelire, vacsorára, és ha felkel éjszaka tápszer. Tízórai: gyümölcs keksszel, ebéd: zöldség krumplival, délben alszik 2 órát, van, hogy ebből eszik ébredés után is, uzsonna: tejpép.

Tejpép vagy gabonapép ehető tízóraira is, és néha kap pudingot is tízóraira vagy uzsonnára.

2013. febr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gyümölcs keksszel azt hogyan adod?

mármint milyen kekszet adsz neki és milyen gyümölcsöt?

2013. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Almát szoktam meghámozni, lereszelni, a doktornőnk azt mondta, ez jó a székrekedésre is, és tényleg:) És abba két darab Győri háztartási kekszet reszelek bele. Ezt is a doktornő mondta:) Összekeverem, ha az alma hideg, picit megmelegítem. Szoktam alma-banánt is adni keksszel, banánt villával nyomom össze. Vagy a bolti bébidesszertek közül bármelyikbe bele lehet kekszet reszelni. Van boltiból alma-banán keksszel, de szerintem nem éri meg, pillanatok alatt megcsinálom és friss:)
2013. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam tápszeres. Ő felkel reggel, 8kor reggeli, 11 fele kostólgat, egyre jobban haladunk... Alma, alma+keksz, körte, répa, krumpli, pép, rizs, brokkoli. Kb 2 fele megeszik még fél adag tápszert, utána 4kor és 20kor megint tápszer. Próbálkoztam hogy délben adok neki valamit enni, de egyszerűen nem fogadja el, mert üvölt a tejcsiért, ezért még azelőtt kell főznöm neki valamit, mielőtt még megéhezik. Próbálkoztam azzal is, hogy 11kor eszik, 1-2 fele tápszer helyett főzelék még pluszba, de az sem működik...
2013. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a 3. vagyok. Mi pont azért, hogy ne sírjon, mert akkor nem tudunk már kanalasat enni, amikor felébred, játszunk picit, és megetetem. Mikor már álmos, ő is inkább csak a tápszert fogadja el. 6 körül szokott ébredni, akkor tápszert kap, 8-tól 9-ig szokott egyet aludni, ha nem éhes, teát iszik, ha éhes tápszert adok neki, és utána 10 körül esszük a gyümölcsöt keksszel, délben-1-kor ebéd, utána 5 körül jöhet a tejpép, elalváskor tápszer.
2013. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!