Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények? 22,23fokos szobába...

Vélemények? 22,23fokos szobában, rugi alá kisfiamra rövid vagy hosszú ujjú bodyt adjak?

Figyelt kérdés
1honapos

2013. febr. 7. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Rövid ujjút.
2013. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen vastag a rugi. Vékonyabb rugi alá hosszú ujjút, vastagabb rugi alá rövidet. De szerintem a vékony rugi, hosszú body a jobb 22-23 fokban.
2013. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én adnék és adok is, pedig 4 hós és melegebb is van nálunk.
2013. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk nappal 22 fok van (éjjel 20), a 7 hónapos babámon ez van: pamut rövidujjú body, pamut hosszúujjú lábas rugdalózó, rajta egy vékonyabb poló, vékony nadrág, zokni. Mondjuk a szönyegen van már egy pokrócon. így marad a baba testhőmérséklete 36,5 fok körül.
2013. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha vastag a rugi (plöss, stb..) akkor rövid ujjút, ha nagyon vékony, akkor hosszút! Bár nekem márciusban született a lányom én hosszú ujjú body és rugit adtam rá, kicsit féltettem még, aztán ez utána már elmúlt(kb. 1 hónap alatt)... Mondjuk nálunk 21 fok volt a házban!
2013. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem hosszúujjút, melege nem lesz.
2013. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hosszút adnék rá, még elég pici. Ha melege van, le tudod cserélni bármikor. Sőt, én a lábfejes rugi alá még zoknit is adtam :)
2013. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!