Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minimálbér mellett, hogy...

Minimálbér mellett, hogy lehet eltartani magatokat és a babát is amíg nem mentek vissza dolgozni?

Figyelt kérdés

Én nagyon tartok tőle,hogy nem lesz pénzünk semmire.

És most szólnék,hogy aki azzal akar jönni,hogy akkor minek a gyerek az le is léphet gyorsan! Én nem erre vagyok kíváncsi!

Első gyerek lesz. Azon gondolkodomkéne valami hobbi amiből még pénzt is lehet csinálni.Nem nagy összegre gondolok csak kis kiegészítésre. Ha esetleg van ötletetek meghalgatom őket. Vagy ha nektek sikerült valami így.


2013. febr. 7. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem már itt ilyet mit lehetne babával csinálni amiből pénz is lehetne! De olyan ötletek jöttek,hogy vasaljak másnak meg ilyenek!:) Párod nincs egyedül válalod a picit?
2013. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mivel GYED mellett nem lehet dolgozni, tényleg csak ezek a maszek munkák maradnak, mint valakinek vasalni, valakinek takarítani. ( barántőmhöz kéthetente 5 órára jön egy nő takarítónő , 5000-kap.

Egyik ismerősöm babákat köt, vaterán árulja. Másik hálózsákokat varr, azt árulja.

Ha a férjed is keres, meg te is, akkor valahogy ki lehet jönni két minimálbérből!

Barátnőmék vannak így, 150.000 kapnak ketten, + a két gyerek családi pótlék 25.000, 175 a havi bevétel.

Ebből lakás hitel 30.000, rezsi, telefon, net 40.000 két gyereknek az Oviban, Suliban a kaja 20.000. 90.000 az össze kiadásuk.

50.000 költenek kajára, 35000 raknak félre havonta, amiből ha kell vesznek ruhát, gyereknek könyvet, suliba, vagy gyújtenek új bútorra...

2013. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Párom dolgozik.De amíg nem megyek vissza dolgozni közel se kapok annyit mint a fizetésem.És így kijöni elég fura lesz.Eddig ami fix kiadás volt az 70ezer+kaja+benzin+havi szügségletek.És a gyerek még nem született meg.
2013. febr. 7. 16:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100ből élünk hárman.4hónapos tápszeres a kicsi.Ha van lehetőség le kell tenni a kocsit,spórolni a kajával.Egyébként bölcsi,ha más nincs...
2013. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mihez értesz,mi a szakmád? Mert például ha azt írom hajts fel nadrágot, árulj a meskán ha nem értesz hozzá akkor az csak ráfizetés lenne.
2013. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezelhez értek,van kézügyességem. Gondolkoztam a dekupázsoláson.Szép dolgokat lehet csinálni,ajándéktárgyak...
2013. febr. 7. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán világos ez az egyenleg téma.De tetszik.
2013. febr. 7. 20:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Pontosan mi nem világos?
2013. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pl.:először mennyit pénzt meg hova kell utalni/feltölteni?
2013. febr. 8. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!